NewsyTeleKamery 2022. Edyta Górniak zaśpiewała 6 hitów i rozkochała widzów w pięknej, dodającej lekkości sukience. To najlepsza kreacja wieczoru?

TeleKamery 2022. Edyta Górniak zaśpiewała 6 hitów i rozkochała widzów w pięknej, dodającej lekkości sukience. To najlepsza kreacja wieczoru?

TeleKamery 2022. Edyta Górniak zaśpiewała 6 hitów i rozkochała widzów w pięknej, dodającej lekkości sukience. To najlepsza kreacja wieczoru?

31.05.2022 22:40, aktual.: 01.06.2022 01:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edyta Górniak to jedna z najbardziej uznanych wokalistek. Choć karierę zaczęła kilka dekad temu, to wciąż ma wierne grono sympatyków, którzy śledzą każde jej poczynanie. Obecnie gwiazda mieszka na Podhalu, gdzie odpoczywa od zgiełku miasta. Nie może jednak narzekać na brak propozycji. Jest wręcz rozchwytywana przez telewizje i organizatorów imprez.

Dziś pojawiła się na gali wręczenia nagród TeleKamery 2022. W tym roku redakcja Tele Tygodnia wręczyła statuetki w następujących kategoriach: dla Prezentera informacji 25-lecia, Dziennikarza publicystycznego 25-lecia, Osobowości 25-lecia, Jurora 25-lecia, Dziennikarza sportowego 25-lecia, Prezentera pogody 25-lecia, Programu rozrywkowego 25-lecia, Serialu fabularno-dokumentalnego 25-lecia oraz Kanału tematycznego 25-lecia.

Dodatkowo czytelnicy mieli decyzyjny głos, jeśli chodzi o wręczenie trzech nagród w kategoriach:  Aktorka 25-lecia, Aktor 25-lecia i Serial 25-lecia.

Imprezę poprowadzili  Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski. Gwoździem programu były jednak występy wspomnianej diwy. Artystka wykonała cover utworu I Will Never Love Again Lady Gagi, a także swoje przeboje, Teraz ty, Dom dobrych drzew, Lustro, Dumka na dwa serca, Pocahontas. Na scenie towarzyszyli jej Paweł Tomaszewski (pianino) i Michał Zator (harfa).

TeleKamery 2022. Jak wyglądała Edyta Górniak?

Edyta pojawiła się na gali w pięknej, krótkiej czarnej sukience, obszytej piórami, dodającymi jej lekkość. Look uzupełniał piękny makijaż i buty na obcasie. Jej makeup przygotowała Ania Ampulska, o włosy zadbała Aleksandra Zawadzka, a o stylizację Paula Jarosz. Kreację gwiazdy zobaczycie w galerii pod tekstem. Jak ją oceniacie?

Edyta Górniak w historii TeleKamer

To nie pierwszy występ diwy na TeleKamerach. W 2008 roku  podczas ceremonii wręczenia statuetek wykonała swoją wersję przeboju Eltona Johna Sorry Seems To Be The Hardest Word. Wykonanie poruszyło publiczność, a jej występ został nagrodzony gromkimi brawami. Artystka do statuetki była nominowana sześciokrotnie – jako artystka roku i juror roku. W 2015 roku została wyróżniona Platynową TeleKamerą za całokształt twórczości.

  • Edyta Górniak. Telekamery 2022
  • Edyta Górniak. Telekamery 2022
  • Edyta Górniak. Telekamery 2022
  • Edyta Górniak. Telekamery 2022
  • Edyta Górniak. Telekamery 2022
  • Edyta Górniak. Telekamery 2022
  • Edyta Górniak. Telekamery 2022
  • Edyta Górniak. Telekamery 2022
  • Edyta Górniak. Telekamery 2022
[1/9] Edyta Górniak. Telekamery 2022
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także