Mateusz planował opublikować efekty pracy w Walentynki, ale ze względu na wcześniej zmontowany materiał pochwalił się nim już teraz.
First Kiss już jest! ?? Kochani teledysk jest już dostępny! Premiera miała odbyć się w #Walentynki ale już mogę podzielić się efektem, przecież nie musimy czekać do 14 lutego, żeby powspominać pierwszy pocałunek ❤ ?Pozdrowienia z Paryża! Możecie udostępniać
Ujęcia kręcono w studiu nagraniowym i w jednym z warszawskich apartamentowców. W obliczu nocy Maga uwodzi partnerkę, czule ją przytula i całuje, ta z kolei pisze pomadką po jego torsie. Taki efekt zaskoczył widzów. W komentarzach zaroiło się od różnych opinii, chociaż nie brakuje pozytywnych, pojawiło się kilka uwag.
Po cholera ta dziewczyna? Badz soba MagiNie daj sobie wmówić, że jesteś wokalistą: Nie jesteś. Bądź sobąGra aktorska - dno. Wszyscy "aktorzy" skrępowani, a w szczególności ta dziewczyna. Nie obejrzę tego drugi raz :-/Maga ładniejszy z twarzy od tej dziewczyny :DSory,ale nie. Ja czekam na występ na żywo, bo w Pytaniu na śniadanie to wiadomo playback, i będzie drugi Sopot 2005 i mandaryna
Teledysk Mateusza Magi do First kiss możecie obejrzeć poniżej. Powinien nas reprezentować na Eurowizji 2017?