NewsyTaylor Swift i Calvin Harris już planują ślub?

Taylor Swift i Calvin Harris już planują ślub?

Taylor Swift i Calvin Harris planują ślub?
Taylor Swift i Calvin Harris planują ślub?
Milena Majek

06.01.2016 09:50, aktual.: 06.01.2016 10:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Taylor Swift skończyła niedawno 26 lat. Jedna z najpopularniejszych wokalistek muzyki pop na świecie, ma mnóstwo fanów. Amerykańska gwiazda jest w związku z innym bardzo znanym muzykiem Calvinem Harrisem. Gdy zbliżał się wielki dzień dla piosenkarki, wszyscy zastanawiali się, jak go spędzi. Plotkowało się o egzotycznej wyprawie z przyjaciółmi. Nic bardziej mylnego! Taylor miała wyjątkowe przyjęcie. Wszystko zostało zorganizowane w ogrodzie zaaranżowanym na tematykę bożonarodzeniową. Był sztuczny śnieg, sanki, bałwany.

Już niedługo minie rok, od kiedy Swift jest szczęśliwie zakochana. Fani są zniecierpliwieni i naciskają na ich ślub. W prasie pojawiły się informacje, jakoby Harris planował oświadczyć się piosenkarce. Tych doniesień para póki co nie potwierdziła. Nie wiadomo, czy w ogóle chcą zalegalizować swój związek. Jedno jest pewne: zachowują zdrowy rozsądek. Znane są bowiem pary, które po krótkiej znajomości zdecydowały się na ślub. Niektóre przetrwały, ale zdecydowana większość, w niedługim czasie, rozwiodła się.

Taylor Swift i Calvin Harris uchodzą za parę idealną. Podobno, jak do tej pory, między nimi był tylko jeden konflikt. Zobaczymy, jak potoczą się losy tych dwojga. Kto wie, być może już niedługo pojawi się informacja o ich ślubie?

Taylor Swift i Calvin Harris planują ślub?
Taylor Swift i Calvin Harris planują ślub?
Taylor Swift i Calvin Harris planują ślub? fot. Instagram.com
Taylor Swift i Calvin Harris planują ślub? fot. Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także