"Taniec z gwiazdami". Oto pierwsza uczestniczka NOWEJ edycji. Oficjalnie poznaliśmy nazwisko
"Taniec z gwiazdami". Podczas finałowego odcinku 16. edycji programu ze sceny ogłoszono, kto będzie pierwszą uczestniczką programu. Poznaliśmy imię i nazwisko. Fani będą zadowoleni.
"Taniec z gwiazdami" to popularny program rozrywkowy, w którym znane osobistości z różnych dziedzin życia publicznego rywalizują w tańcu towarzyskim. Każda z gwiazd występuje w parze z profesjonalnym tancerzem, a ich zadaniem jest przygotowanie i zaprezentowanie układów tanecznych w różnych stylach. Występy oceniane są przez panel sędziów oraz widzów, którzy mogą głosować na swoje ulubione pary.
ZOBACZ TEŻ: Tancerka z "Tańca z gwiazdami" wspomina najgorszego partnera. "Nie przychodził na treningi"
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Adrianna Borek i Albert Kosiński o "TzG" i nieprzychylnych komentarzach. Albert zdradził kulisy swojego związku z Olgą Frycz!
"Taniec z gwiazdami". Zapowiedziano pierwszą uczestniczkę nowej edycji programu
Producenci programu starają się, aby zapewniać publiczności nowe atrakcje i na bieżąco informować widzów o potencjalnie ciekawych dla nich zmianach. Tak oto w ostatnich odcinku 16. edycji zapowiedziano, kogo zobaczymy już wkrótce w nowej edycji programu.
Tą osobą będzie Ewa Mingę. Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna oficjalnie potwierdzili to ze sceny. Gwiazda miała okazję wypowiedzieć się o tym, że od dłuższego czasu chciała się nauczyć tańczyć. Fani już teraz mogą przebierać rękami - już teraz wyczuwamy, że będzie to niezłe widowisko!