NewsyGwiazdy masowo oznaczają Julię Wieniawę w swoich wpisach. Takiego poruszenia w sieci dawno nie było

Gwiazdy masowo oznaczają Julię Wieniawę w swoich wpisach. Takiego poruszenia w sieci dawno nie było

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Zuza Maciejewska
14.03.2020 14:40, aktualizacja: 14.03.2020 16:24

Taniec z gwiazdami 11 miał być hitem wiosennej ramówki Polsatu. Zaproszono znane gwiazdy, które od tygodni ćwiczyły skomplikowane układy choreograficzne. Niestety ze względu na to, że w Polsce wzrasta liczba zachorowań na koronawirusa, stacja poinformowała o zaprzestaniu nagrywania nowych odcinków show.

Gwiazdy oceniły taniec Julii Wieniawy. Czy zrobiła na nich wrażenie?

Decyzja była zaskoczeniem dla wielu gwiazd, w tym dla  Julii Wieniawy, która próbowała znaleźć pocieszenie w ramionach Stefano Terrazzino. Gdy emocje nieco opadły, aktorka do całej sytuacji odniosła się w swoich mediach społecznościowych. Opublikowała wpis, w którym podkreśliła, że są w życiu rzeczy ważniejsze, niż udział w rywalizacji o Kryształową Kulę:

Obiecuję, że wrócę ze Stefano Terazzino jesienią. A teraz dbajmy o siebie i bądźmy razem w tej kryzysowej sytuacji. Zdrowie jest najważniejsze — komentowała Wieniawa.
Julia Wieniawa komentuje przerwanie programu Taniec z gwiazdami 11
Julia Wieniawa komentuje przerwanie programu Taniec z gwiazdami 11

Na powrót Julii na parkiet będą nie tylko fani, ale także gwiazdy, które doceniają jej taneczne umiejętności. Kiedy Wieniawa podczas piątkowego odcinka zgarnęła najwyższe noty od jury, internet zalała cała masa komplementów. Pochwał pod adresem tańca nie szczędziła m.in. Agnieszka Kaczorowska, która na Instastory mówiła, że:

Julia nie jesteś parą, jesteś kobietą, pięknie tańczącej na parkiecie, której Stefano partnerował i był w twoim cieniu, co jest w ogóle wielkim ukłonem w strone Stefano, bo to dla zawodowych tancerzy też nie jest proste, a tutaj byłaś kompletnie wydobyta, więc super fajnie.
Obraz

Agnieszka Kaczorowska oceniła występ Julii WieniawyOprócz Kaczorowskiej taniec Wieniaway komplementowali także: Jakob Kosel, Zofia Domalik, Ciocia Liestyle, Grabari, Maffashion, Ola Kori oraz Modny Tata.

  • Ciocia Liestyle oceniła występ Julii Wieniawy
  • Grabari ocenił występ Julii Wieniawy
  • Jakob Kosel ocenił występ Julii Wieniawy
  • Maffashion oceniła występ Julii Wieniawy
  • Modny tata ocenił występ Julii Wieniawy
  • Ola Kori oceniła występ Julii Wieniawy
  • Zofia Domalik oceniła występ Julii Wieniawy
  • Agnieszka Kaczorowska oceniła występ Julii Wieniawy
[1/8] Ciocia Liestyle oceniła występ Julii Wieniawy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także