NewsyTamara Arciuch została zdyskryminowana ze względu na wiek: "Usłyszałam, że się zestarzałam"

Tamara Arciuch została zdyskryminowana ze względu na wiek: "Usłyszałam, że się zestarzałam"

Tamara Arciuch (AKPA)
Tamara Arciuch (AKPA)
Mikey
28.07.2023 10:20, aktualizacja: 28.07.2023 12:12

Tamara Arciuch dała się poznać widzom, dzięki takim produkcjom jak Halo Hans!, Niania czy M jak Miłość. Aktorka obecnie nie jest rozpieszczana nowymi rolami. W najnowszym wywiadzie opowiedziała, co jest tego powodem.

Tamara Arciuch padła ofiarą ageizmu

Aktorka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zdradziła, że podczas pewnego castingu padał ofiarą ageizmu. Rolę, o którą się starała dostała młodsza kobieta.

Kiedyś brałam udział w castingu, do którego bohaterka miała mieć 45 lat i ja również tyle miałam, a rolę dostała dziewczyna, która miała 37 lat. Serial miał być kręcony dosyć długo, stąd usłyszałam, że producenci się boją, że mogę się zestarzeć do tego momentu, kiedy się zakończy. Oczywiście tego wprost się nie mówi, ale usłyszałam kiedyś, że się zestarzałam, jakby oczekiwano ode mnie, że ten proces mnie ominie - wyjawiła Arciuch.

Tamara Arciuch nie zamierza się odmładzać

Tamara Arciuch we wspomnianej wyżej rozmowie wyznała, że mogłaby sięgnąć po szereg zabiegów z medycyny estetycznej, ale nie chce poprawiać swojej urody, mimo że wiek bywa przeszkodą.

Chyba dla ogólnej wyobraźni ludzi, którzy o czymś decydują, jest to jakaś przeszkoda. Nie chcę się na siłę odmładzać, wstrzykiwać sobie w twarz jakichś dziwnych substancji. Oczywiście korzystam z medycyny estetycznej, ale w sposób nieinwazyjny. Nie widzę niczego złego w dbaniu o kondycję skóry, ale nie chcę tego robić w przesadny sposób, żeby siebie nie poznać, bo twarz mam tylko jedną i ją lubię, chcę się zmieniać naturalnie i nie mam zamiaru na siłę ścigać tej młodości - powiedziała Tamara, która nie ma problemu z pokazaniem się publicznie bez makijażu.

Jakie jest wasze zdanie na temat wieku? Aktorzy powinni się odmładzać czy jednak nie?

Tamara Arciuch na konferencji Sceny Relax
Tamara Arciuch na konferencji Sceny Relax
Tamara Arciuch | fot. AKPA
Tamara Arciuch | fot. AKPA
Tamara Arciuch
Tamara Arciuch
Tamara Arciuch nad morzem
Tamara Arciuch nad morzem
Tamara Arciuch - DDTVN
Tamara Arciuch - DDTVN
Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski
Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także