NewsyTamara Arciuch w końcu to zrobiła! Pokazała twarz córeczki. Jak wygląda jej malutka pociecha?

Tamara Arciuch w końcu to zrobiła! Pokazała twarz córeczki. Jak wygląda jej malutka pociecha?

Tamara Arciuch, córka
Tamara Arciuch, córka

21.10.2021 05:00, aktual.: 21.10.2021 15:57

Aktorka Tamara Arciuch w 1998 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. W kolejnych latach błyszczała w wielu polskich filmach i serialach. NianiaMniejsze złoWeseleLinczOjciec MateuszZłoty środekM jak miłośćPrzyjaciółki, Halo Hans! – to tylko niektóre produkcje, w której mogliśmy podziwiać jej talent aktorski. W 2007 roku  wzięła udział w siódmej edycji programu Taniec z Gwiazdami. Została półfinalistką show. W 2016 i w 2021 roku uczestniczyła w  Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Jej byłym mężem jest Bernard Szyc. Ze związku z nim ma syna – Krzysztofa (ur. 1999). Obecnie jest związana z aktorem Bartłomiejem Kasprzykowskim. Oboje poznali się na planie serialu komediowego Halo Hans!. Arciuch i Kaszprzykowski mają dwoje dzieci – Nadię i Michała. Bardzo dbają o ich prywatność. Należą do nielicznych gwiazd, które nie pokazują twarzy swoich pociech na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Tym razem aktorka zrobiła drobny wyjątek. Pochwaliła się nowymi zdjęciami córeczki.

Tamara Arciuch pokazała córkę. Jak wygląda dziewczynka?

Arciuch zamieściła na Instagramie całą serię jesiennych zdjęć. Na kilku z nich widać jej selfie. Największą uwagę zwracają jednak te zdjęcia, na których widać Kasprzykowskiego i Nadię. Tata i córka bawią się w parku. Na niektórych fotografiach delikatnie widać twarz dziewczynki. Czy przypomina swoich rodziców? Zdjęcia możecie zobaczyć w przygotowanej przez nas galerii.

Jesienna sesja przypadła do gustu fanom aktorki. W komentarzach pisali:

  • Co za przepiękna jesień.
  • Cudownie.
  • I jesień może być piękna. Pozdrawiam.

Jeszcze inni wysyłali serduszka i wesołe emotikonki. Zdjęcia polajkowała m.in. Katarzyna Zdanowicz.

Kim jest partner Tamary Arciuch?

Partner Arciuch, Bartłomiej Kasprzykowski, to aktor, który wystąpił w produkcjach, takich jak: RanczoMagda M.Halo Hans!PrzyjaciółkiTeraz albo nigdy! W kilku produkcjach zagrał zresztą u boku swojej współmałżonki. Kasprzykowski brał udział w czwartej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Następnie był jego jurorem przez kilka sezonów. Pierwsze małżeństwo celebryty zakończyło się rozwodem. Aktor wielokrotnie podkreślał, że jego nowy związek należy do udanych.

Z miłością jest jak z wyprawą statkiem: najpierw go budujemy, potem płyniemy nim przez ocean i marzymy, żeby dopaść w końcu swojego lądu. A kiedy to się uda, chcemy go poznać i nauczyć się w nim funkcjonować. I to jest właśnie odkrycie miłości. Wspaniale, gdy już na tym lądzie jesteśmy, ale przed nami jeszcze wiele przygód z miłością – mówił jakiś czas temu.

Kasprzykowski, podobnie jak jego partnerka, również udziela się na Instagramie. Czasem zdarza mu się wrzucać zdjęcia z członkami rodziny. Poniżej jedno z nich.

  • Twarz córki Tamary Arciuch
  • Tamara Arciuch. Zdjęcie z Instagrama
  • Tamara Arciuch. Zdjęcie z Instagrama
  • Tamara Arciuch. Zdjęcie z Instagrama
  • Tama Arciuch. Zdjęcie z Instagrama
  • Tamara Arciuch. Zdjęcie z Instagrama
  • Tamara Arciuch. Zdjęcie z Instagrama
[1/7] Twarz córki Tamary Arciuch
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także