NewsyTamara Arciuch jest w ciąży? 47-letnia aktorka pokazała zaokrąglony brzuszek. Wszystko w słusznej sprawie

Tamara Arciuch jest w ciąży? 47‑letnia aktorka pokazała zaokrąglony brzuszek. Wszystko w słusznej sprawie

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski
Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski
Krystyna Miśkiewicz
15.02.2023 15:00, aktualizacja: 15.02.2023 21:00

Aktorka Tamara Arciuch w 1998 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. W kolejnych latach błyszczała w wielu polskich filmach i serialach. Niania, Mniejsze zło, Wesele, Lincz, Ojciec Mateusz, Złoty środek, M jak miłość, Przyjaciółki, Halo Hans! – to tylko niektóre produkcje, w których mogliśmy podziwiać jej talent aktorski.

Ponadto nie zabrakło jej innych propozycji z show-biznesu. Wystąpiła między innymi w Tańcu z Gwiazdami, a dwa lata temu po raz kolejny udowodniła, że świetnie śpiewa, gdy wzięła udział w Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Wspaniale układa się też jej życie prywatne. Właśnie pokazała krągłości, które zwiastują, że po raz kolejny zostanie mamą.

Tamara Arciuch w ciąży? Pokazała krągłości

Jej byłym mężem jest Bernard Szyc. Ze związku z nim ma syna – Krzysztofa (ur. 1999). Obecnie jest związana z aktorem Bartkiem Kasprzykowskim. Oboje poznali się na planie serialu komediowego Halo Hans!. Arciuch i jej partner mają dwoje dzieci – Nadię i Michała. Bardzo dbają o ich prywatność. Należą do nielicznych gwiazd, które nie pokazują twarzy swoich pociech na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Teraz okazuje się, że rodzina Arciuch i Kasprzykowskiego prawdopodobnie znowu się powiększy. Tamara opublikowała w sieci wymowne zdjęcie, na którym nie sposób nie zauważyć krągłości w okolicach brzucha, które podkreśla opinająca go bluzka. Aktorka odpoczywa w pięknym miejscu, a o jego aktualności świadczą relacje, które dodała na Instastory.

Gwiazda zaangażowała się w szlachetną akcję, o której więcej przeczytacie tutaj.

Dziś obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Walki z Nowotworami Dziecięcymi, w związku z którym Klinika Onkologii Instytutu Matki i Dziecka rozpoczyna kampanię społeczną (P)OKAŻ SERCE. celem akcji jest zwiększenie świadomości społecznej dot. nowotworów dziecięcych i ich zbyt późnego rozpoznawania – napisała Arciuch.

Pod postem Tamary natychmiast pojawił się ogrom gratulacji. Chociaż sama aktorka jeszcze nie potwierdziła oficjalnie ciąży, to dłonie układające się w serduszko na brzuchu zdecydowanie to sugerują.

  • Gratulacje.
  • Wapaniale. Co za nowina – pisali obserwujący profil gwiazdy fani.

Zaokrąglony brzuszek gwiazdy można zobaczyć także na publikacjach sprzed kilku tygodni. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

O komentarz w sprawie poprosiliśmy menadżerkę gwiazdy:

Tamara zamieściła post z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Nowotworem Dziecięcymi. Ale czy jest w ciąży? Nic mi na ten temat nie wiadomo.

Z oficjalnymi gratulacjami na razie się wstrzymamy. Warto jednak docenić gest Tamary, na który zdecydowała się, wspierając akcję profilaktyki badań.

  • Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski
  • Tamara Arciuch, Bartłomiej Kasprzykowski na premierze filmu Raz, jeszcze raz
  • Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski – Bal TVN 2018
  • Tamara Arciuch w ciąży
  • Relacja na story Tamary Arciuch
  • Tamara Arciuch jest w ciąży
  • Tamara Arciuch jest w ciąży
[1/7] Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także