NewsyTamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski zrezygnowali z wytaczania procesów tabloidom [wideo]

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski zrezygnowali z wytaczania procesów tabloidom [wideo]

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski
Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski
Paulina Szestowicka

30.03.2015 09:57, aktual.: 30.03.2015 12:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gazety wciąż informują, że w związek aktorów przeżywa kryzys

Prasa już kiedyś pisała o kryzysie w naszym związku. Wtedy chodziło o wypromowanie się naszym kosztem. Teraz nawet nie wiemy, o co chodzi, więc postanowiliśmy zażartować z tego. Gdy pojawiły się doniesienia o "traumatycznej" sytuacji w naszym związku, uznaliśmy, że trzeba to olać. Ale ludzie zaczęli dzwonić i pytać nas, czy to prawda, więc postanowiliśmy coś z tym zrobić. Dementowanie plotek i procesy z tabloidami mamy już za sobą, to były wyjęte z życia dwa lata, kiedy walczyłem o dobre imię mojej rodziny i chroniłem dzieci przed mediami. Teraz uznaliśmy, że zamiast się procesować, zrobimy sobie jaja - wytłumaczył aktor w rozmowie z dwutygodnikiem "Party".

Tamara Ariuch i Bartek Kasprzykowski nakręcili zabawny filmik, który ma przedstawiać, jak aktor ucieka przed swoją ukochaną. Rzadko się zdarza, żeby gwiazdy z takim dystansem komentowały nieprawdziwe informacje na swój temat. Zdaniem Bartka Kasprzykowskiego plotki wzięły się stąd, że kilka tygodni temu pokazał się on w towarzystwie koleżanek na pokazie Bohoboco.

Tamara nie mogła iść na pokaz, a Agnieszka zadzwoniła do mnie i spytała, czy wpadłbym. Poszedłem i świetne się bawiłem z Agą i Małgosią Sochą. Potem odwiozłem dziewczyny do domu, bo tak zostałem wychowany, że należy dbać o kobiety. A później tabloidy napisały, że "oficjalnie" pojawiłem się na salonach z Agnieszką - tłumaczy gwiazdor.
Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także