NewsyTamara Arciuch pokazała się bez grama makijażu. Widać każdy szczegół jej cery. Skąd nieprzyjemny ślad pod okiem?

Tamara Arciuch pokazała się bez grama makijażu. Widać każdy szczegół jej cery. Skąd nieprzyjemny ślad pod okiem?

Tamara Arciuch
Tamara Arciuch
Elwira Szczepańska
01.04.2023 20:00

Tamara Arciuch dała się zapamiętać widzom dzięki rolom w takich produkcjach jak Niania, Mniejsze zło, Wesele, Lincz, Ojciec Mateusz, Złoty środek, M jak miłość, Przyjaciółki, Halo Hans!. Niewątpliwie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek, a jej popularność przyniosła jej propozycje udziału w telewizyjnych shows.

Wystąpiła między innymi w Tańcu z Gwiazdami, a dwa lata temu po raz kolejny udowodniła, że świetnie śpiewa, gdy wzięła udział w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jej wielkim atutem jest niebanalna uroda. Jak wygląda bez makijażu. Właśnie udowodniła, że nie boi się pokazywać w sieci bez żadnych filtrów.

Tamara Arciuch pokazała się bez makijażu

Tamara Arciuch wybrała się na basen. Zdjęciami podzieliła się z fanami na Instagramie. Dodała dwa ujęcia. Na pierwszym z nich pozuje w czepku i jednoczęściowym stroju. Na drugim ma rozpuszczone włosy, wysuszone po pływalni. Pływanko i Gift po okularach pływackich - podpisała fotki.

Aktorka nie ma na sobie nawet grama makijażu, a zbliżenie powoduje, że można dokładnie przyjrzeć się jej cerze. Nieprzyjemnie wygląda ślad po okularach do pływania. Mało która gwiazda, mimo że obecnie jest moda na naturalność, zdecydowałaby się na takie zbliżenie.

Tamara Arciuch bez makijażu po basenie
Tamara Arciuch bez makijażu po basenie

Jesteście fanami Tamary Arciuch?

Tamara Arciuch: życie prywatne

Tamara Arciuch kilka lat temu poślubiła aktora Bartłomieja Kasprzykowskiego, którego poznała na planie jednego z seriali, w którym oboje grali. Owocem ich miłości jest dwoje dzieci - 13-letni Michał oraz  5-letnia Nadia. Gwiazda ma jeszcze jednego syna z poprzedniego związku.

W jednym z wywiadów zdradziła, jakim ojcem jest Kasprzykowski:

Jeśli chodzi o dzieci, to Bartek jest ojcem bez zarzutu. Nawet czasami jestem trochę zazdrosna, bo pewne rzeczy umie od nich lepiej wyegzekwować niż ja - mówiłą w Dzień Dobry TVN.

Małżonkowie nie są zbyt wylewni jeśli chodzi o ujawnianie szczegółów życia prywatnego. Niewątpliwie to jeden z powodów, dla których fani chętnie się im przyglądają, doszukując się nowych informacji na ich temat.

Tamara Arciuch - DDTVN
Tamara Arciuch - DDTVN
Tamara Arciuch - DDTVN
Tamara Arciuch - DDTVN
Tamara Arciuch bez makijażu po basenie
Tamara Arciuch bez makijażu po basenie
Tamara Arciuch w ciąży
Tamara Arciuch w ciąży
Tamara Arciuch jest w ciąży
Tamara Arciuch jest w ciąży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także