Anna Lewandowska ubrała kolejną choinkę. W Polsce drzewko nie jest aż tak spektakularne jak w Hiszpanii. Tylko spójrzcie na te zdjęcia

Anna Lewandowska ma grafik, który pęka w szwach. Do wszystkich swoich zajęć dołożyła jeszcze jedno. Okazało się, że rozpoczyna współpracę z Dzień Dobry TVN. Więcej szczegółów podał portal Wirtualne Media. Ania będzie chciała namówić widzów do udziału w jej wyzwaniu noworocznym i serii treningów.

Choinka Lewandowskiej w WarszawieChoinka Lewandowskiej w Warszawie
W styczniu w porannym magazynie TVN trenerka zaprezentuje swój noworoczny plan treningowy "Healthy & Active", w programie pojawią się też tematy związane ze zdrowym stylem życia - informuje wspomniany portal.

Szefowa Dzień Dobry TVN jest bardzo pozytywnie nastawiona do współpracy z Anią i nie ukrywa, że wszystko, co robi Lewandowska wpisuje się w misję programu.

Od lat obserwujemy konsekwencję, z jaką Anna Lewandowska promuje zdrowy tryb życia. Takie działanie wpisuje się także w misję naszego programu. Chcemy nie tylko dostarczać naszym widzom rozrywki, ale także edukować, zachęcać do zmiany i troski o własne zdrowie, bo to jedna z najcenniejszych rzeczy - mówi dla Wirtualne Media, Dorota Malesa.

Ania zadebiutuje w śniadaniówce już 3 stycznia, a później będzie regularnie pojawiała się w nim przez cały miesiąc.

Tak wygląda choinka Anny Lewandowskiej w warszawskim apartamencie

Hiszpańska rezydencja Lewandowskich już jest udekorowana na święta. Przyszedł też czas na Warszawę i ich luksusowy apartament. Ania właśnie przyleciała do stolicy w związku z nagraniami do wyżej wspomnianego projektu.

Nie wiem jak u Was ale u mnie trwa szaleństwo grudniowe. Przed końcem roku muszę dokończyć kilka zawodowych tematów a to zawsze powoduje pośpiech i stres. Przyleciałam właśnie do Warszawy, nagrać treningi do mojej aplikacji i styczniowego wyzwania „Healthy and Active” Pamiętajcie - zdrowie to najcenniejsza rzecz jaką mamy. Zapisujcie się a ja czekam na Was w styczniu - napisała.

Z kolei na Instastory pokazała udekorowane drzewko. Choinka jest śliczna, ale nie tak spektakularna, jak w Hiszpanii. Lewandowska postawiła na tradycyjne ozdoby i klasyczne kolory jak czerwony, czy srebrny. Są bombki, zabawki i światełka. Wszystko powoduje, że aż już pachnie świętami. Porównajcie choinki Lewandowskich. Która piękniejsza?

  • Choinka Lewandowskiej w Warszawie
  • Choinka Lewandowskiej w Warszawie
  • Anna Lewandowska pokazała choinkę
  • Anna Lewandowska pokazała choinkę
  • Anna Lewandowska pokazała choinkę
  • Choinka Lewandowskiej w Warszawie
  • Choinka Lewandowskiej w Warszawie
  • Choinka Lewandowskiej w Warszawie
[1/8] Choinka Lewandowskiej w Warszawie Źródło zdjęć: |
Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY