NewsyNarzekający na Polaków Taco Hemingway został doceniony przez instytucję państwową "Jesteśmy dumni". Wszystko za sprawą jednego utworu!

Narzekający na Polaków Taco Hemingway został doceniony przez instytucję państwową "Jesteśmy dumni". Wszystko za sprawą jednego utworu!

Narzekający na Polaków Taco Hemingway został doceniony przez instytucję państwową "Jesteśmy dumni". Wszystko za sprawą jednego utworu!
Tila Nowak

28.07.2019 12:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Taco Hemingway to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych idoli młodzieży. Każda z jego płyt odnosi zawrotny sukces, teledyski biją rekordy popularności w serwisie YouTube, a bilety na koncerty wyprzedają się niczym ciepłe bułeczki. Jak już pisaliśmy we wcześniejszych artykułach - Taco postanowił zrobić swoim fanom niespodziankę. Na kilka dni przed oficjalną premierą najnowszej płyty "Pocztówka z WWA, Lato `19" raper udostępnił fanom wszystkie swoje utwory do pobrania zupełnie za free! Fani, którzy zamówili wersję pre-order trochę kręcili nosem, ale nikt nie będzie miał takich dodatków do muzycznego wydawnictwa, jak właśnie oni.

"To moje piosenki i moja decyzja" - napisał chwilę po premierze utworów w Internecie.

Na profilu w mediach społecznościowych Rządowego Centrum Bezpieczeństwa pojawiły się własnie podziękowania dla artysty, który umieścił na swoim krążku nagranie zatytułowane "Alert RCB". Muzyk tworząc ten utwór inspirował się przesyłanymi przez instytucję ostrzeżeniami pogodowymi, których ostatnio było naprawdę dużo. W swoim wpisie RCB wyraziło wdzięczność, że ich ciężka praca i ciągłe trzymanie ręki na pulsie w celu zapewnienia bezpieczeństwa obywatelom może być też inspiracją do napisania tekstu. Ciekawe, czy jego piękna dziewczyna - Iga Lis jest dumna z najnowszej płyty swojego ukochanego?

#AlertRCB inspiruje artystów.Taco Heminway i #AlertRCB. Jesteśmy dumni - czytamy na profilu instytucji.

Nie możemy doczekać się koncertu Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło, który odbędzie się na PGE Narodowym już 28 września. Mimo, że do występu zostały jeszcze dwa miesiące, to na próżno szukać już biletów na solidną dawkę technicznych zwrotek. Wszystkie wejściówki na to muzyczne wydarzenie sprzedały się w ciągu kilku tygodni!

https://www.facebook.com/rzadowecentrumbezpieczenstwa/posts/2298519643576544

  • Taco Hemingway opublikował piosenki z płyty Pocztówka z WWA
  • Okładka płyty Taco Hemingway – Pocztówka z WWA
  • Taco Hemingway
  • Quebonafide i Taco Hemingway - Instagram
  • Taco Hemingway
  • Okładka nowej płyty Taco Hemingwaya – Pocztówka z WWA
  • Taco Hemingway na Open'er 2018
  • Iga Lis i Taco Hemingway kolacja
  • Taco Hemingway
[1/9] Taco Hemingway opublikował piosenki z płyty Pocztówka z WWA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także