NewsyTabloid przekazał fatalne wieści o nowym związku Marcina Hakiela. A co u Kasi Cichopek? Jest jeszcze gorzej...

Tabloid przekazał fatalne wieści o nowym związku Marcina Hakiela. A co u Kasi Cichopek? Jest jeszcze gorzej...

Marcin Hakiel, Kasia Cichopek
Marcin Hakiel, Kasia Cichopek

16.08.2022 19:20, aktual.: 16.08.2022 23:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcin Hakiel Kasia Cichopek rozstali się kilka miesięcy temu. Poinformowali o tym w identycznie brzmiącym oświadczeniu. Pierwsze tygodnie po zakończeniu związku nie były najłatwiejsze dla męża aktorki. W pewnym momencie zdecydował się pójść do programu Oli Kwaśniewskiej, gdzie zarzucił byłej partnerce, że w jej życiu pojawił się inny mężczyzna.

Na szczęście szybko udało mu się stanąć na nogi. Wpływ na to miały piękne panie, które dobijały do niego drzwiami i oknami. Podczas rozmowy z fanami Plejady zdradził, że otrzymuje od nich wiadomości z różnymi propozycjami.

Mam trochę propozycji na Instagramie (śmiech). Kumple się teraz ze mnie śmieją, że jestem jednym z bardziej znanych rozwodników. Nie nadążam czasem z odpisywaniem. (…) To jest do mnie novum. Kilka dni po opublikowaniu oświadczenia (o rozstaniu) zaczęły do mnie przychodzić wiadomości. Najpierw było po dwadzieścia. Kiedyś było po sto ileś. Dostaje wiele ciężkich historii. Po tym, co ja u siebie opublikowałem, pisze do mnie bardzo dużo kobiet. Mówią o tym, co przeżyły. Muszę przyznać, że moja historia nie jest ciężka (w porównaniu z nimi). Z niektórymi porozmawiałem. Nawet gdzieś na jedną kawę się spotkaliśmy – wyjawił.

Kilka tygodni temu plotkarskie media ogłosiły, że tancerz wszedł w nową relację.

Nie szukał partnerki, ale ta się znalazła. Poznali się przez internet. Spotykają się od trzech tygodni - udało się ustalić dziennikarzom Plotka.

Niestety Twoje Imperium nie ma dobrych wieści na temat tego związku.

Marcin Hakiel nie czuje się dobrze w nowym związku?

Dziennikarze magazynu poprosili wróżkę Annę Kempistę o sprawdzenie w kartach, co dzieje się w życiu uczuciowym Marcina. Jak dowodzi tarocistka, wciąż nie może się on pogodzić z rozstaniem. Jeśli doniesienia Kempisty są prawdziwe, to nowa partnerka mężczyzny będzie miała spory problem, by sprawić żeby jej wybranek zapomniał o poprzedniej miłości.

Co myślicie na ten temat?

Co dzieje się u Kasi Cichopek?

Kempisty wypowiedziała się też na temat Kasi, która - jej zdaniem - zakończyła domniemany romans, mający być powodem rozstania z mężem. Podobno w niedalekiej przyszłości w życiu gwiazdy ma się pojawić kolejny mężczyzna. Również i ta relacja szybko dobiegnie ku końcowi. Myślicie, że gwiazda rzeczywiście ma takiego pecha, jeśli chodzi o mężczyzn?

  • Marcin Hakiel
  • Kasia Cichopek
  • Marcin Hakiel w USA
  • Kasia Cichopek w Operacja aranżacja
  • Marcin Hakiel
  • Kasia Cichopek i Edyta Herbuś
  • Marcin Hakiel
[1/7] Marcin Hakiel
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także