Jagoda Judzińska oprócz modelingu ma również inne ciekawe pasje, którymi jeszcze się nie chwaliła. Okazuje się, że modelka bardzo lubi śpiewać i nie robi tego w ukryciu. Na jej Instagramie pojawiło się zaskakujące wideo z fragmentem jej występu:
Jagoda wykonała hit zespołu Red Lips pt. To co nam było. Jak jej poszło, powinna śpiewać?
Dla porównania oryginał: