NewsySzymon Hołownia wziął ślub w tajemnicy?! Ale nie to jest największą sensacją! Właśnie pochwalił się swoją córką!

Szymon Hołownia wziął ślub w tajemnicy?! Ale nie to jest największą sensacją! Właśnie pochwalił się swoją córką!

Szymon Hołownia - kim jest jego żona?
Szymon Hołownia - kim jest jego żona?
Tila Nowak

23.06.2019 11:22, aktual.: 23.06.2019 14:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szymon Hołownia bardzo dba o swoją prywatność i na palcach jednej ręki możemy policzyć przypadki, w których na wizji wspomniał o swojej rodzinie lub bliskich. Dziennikarz strzeże tych informacji do tego stopnia, że trzeba przekopać naprawdę wiele stron wyszukiwarki Google, aby wpaść na jakikolwiek wywiad lub wzmiankę, w której ulubieniec widzów wspomina o rodzinie.

Szymon jest bardzo zabieganym człowiekiem i mimo opanowania, które widzimy na jego twarzy podczas publicznych wystąpień ma naprawdę dużo pracy. Nie tylko prowadzi hitowy program TVN „Mam Talent!” ale założył fundację charytatywną która zajmuje się pomocą najbardziej potrzebującym dzieciom w Afryce.

Nic dziwnego, skoro jest tak zapracowany, że zamawia swoje ubrania przez Internet. Przy tej okazji dowiedzieliśmy się, że zamiast eleganckich spodni, które pasują do marynarki dostał zbiór zupełnie innych rzeczy:

Niby o meandrach i pułapkach e-handlu wiesz wszystko. Ale ta reklama sklepu z USA na FB taka ładna... Zamawiasz dwie pary spodni, takich do marynarki, bo akurat potrzebujesz, a stare się przetarły. Spodni nie dostajesz, za to dostajesz przesyłką z Chin tuzin innych wspaniałych, wartych łącznie pewnie 15-20 USD, rzeczy m.in. kurtkę trzeciej jakości haftowaną w żurawie w rozmiarze dla krasnoludka, przymałe majtki chyba z płótna żaglowego we wzorze moro, tudzież te okulary, w których możesz sobie np. zatańczyć „Gangnam Style” napisał na swoim Instagramie.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że dziennikarz uchylił rąbka tajemnicy odnośnie życia prywatnego. Okazuje się, Szymon Hołownia ma nie tylko żonę, ale i córkę! To wiadomość, która zszokuje wielu fanów prezentera, ponieważ na co dzień dziennikarz nie nosi nawet obrączki. I próżno szukać informacji o ślubie Szymona Hołowni. Aż tak dba o wszystkie detale, aby uniknąć zbędnych pytań podczas wywiadów? Czyżby wszystko wyszło na jaw przez niewinny żart o nietrafionych zakupach:

Żona z córką mają ubaw, gdy zakładam, więc chyba z powodów rodzinnych zostawię dodał pod swoim postem.

Tym niewinnym podsumowaniem dziennikarz zdradził nam kolejny szczegół ze swojego życia prywatnego. Pytanie czy to prawda i taki sposób na poinformowanie obserwatorów o swoim ślubie i ojcostwie wybrał Szymon Holownia, czy może to żart lub prowokacja?

Ślub w tajemnicy? Jego przyjaciel Marcin Prokop również tak zrobił i ożenił się w tajemnicy, zagranicą i jedynie w ścisłym gronie najbliższych. Być może Szymon Hołownia postanowił się ożenić w podobny sposób podczas prywatnej ceremonii i bez udziału mediów.

Życzymy Szymonowi, aby w przyszłości zakupy internetowe w większym stopniu pokrywały się z zamówieniem, choć musimy przyznać, że w okularach ze zdjęcia wygląda naprawdę super! Zauważamy nawet uderzające podobieństwo do Raoula Duke'a, którego gram sam Johnny Depp w filmie Las Vegas Parano.

  • Szymon Hołownia zaadoptował psa. Wideo
  • Szymon Hołownia Fundacja
  • Szymon Hołownia i Magda Mołek
  • Szymon Hołownia w drodze do Dzień Dobry TVN
  • Szymon Hołownia - Targi Książki w Krakowie
  • Fotografia: AKPA
  • Fotografia: screen z Facebook.com
  • Szymon Hołownia - Instagram
  • scena z: Marcin Prokop, Szymon Hołownia, fot. Baranowski/AKPA
  • Marcin Prokop i Szymon Hołownia w kontrowersyjnych stylizacjach, fot. Facebook
[1/10] Szymon Hołownia zaadoptował psa. Wideo
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także