NewsySzkoci boją się Roberta Lewandowskiego

Szkoci boją się Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski
Fot. ons
Robert Lewandowski Fot. ons
Izabela Wodzińska
13.10.2014 20:31

Wiemy, dlaczego!

Okazuje się, że po historycznym meczu Polska - Niemcy (zobacz: Historyczne zwycięstwo nad Niemcami na Stadionie Narodowym. Lis z córką, Lewandowska, Siwiec, Olejnik, Egurrola. Zobacz, jak gwiazdy kibicowały polskiej reprezentacji!!!!) Szkoci najbardziej boją się nie Wojciecha Szczęsnego czy Kamila Glika, ale Roberta Lewandowskiego. Czemu? Otóż zdaniem szkockich mediów to najbardziej pewny siebie zawodnik. Ale przecież pewnością siebie nie strzela się goli! Jednak, jak tłumaczą psycholodzy spotu, ma ona spory wpływ na podejmowane decyzje przeciwnika.

Ta wygrana to zła wiadomość dla Szkocji, która będzie miała utrudnioną drogę do turnieju finałowego. Poza tym zespół Gordona Strachana natknie się w Warszawie na rywala pełnego pewności siebie- napisał serwis internetowy szkockiego dziennika "The Herald".

Szkocki magazyn "The Scotsman" uważa, że Lewandowski jest liderem w polskiej reprezentacji.

To nie tylko najlepszy piłkarz tej drużyny - czasem wydaje się, że to jej jedyny zawodnik - czytamy w szkockich mediach.

Początek meczu Polska - Szkocja na Stadionie Narodowym we wtorek o 20.45. Bodziecie oglądać? A może tam po prostu będziecie? Żona Roberta Anna niestety nie będzie dopingować męża (zobacz;Anna Lewandowska nie będzie wspierała polskiej reprezentacji w piłce nożnej na meczu w Szkocji).

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także