NewsySyn Tamary Arciuch kończy 14 lat! Aktorka rozczuliła fanów urodzinowym wpisem

Syn Tamary Arciuch kończy 14 lat! Aktorka rozczuliła fanów urodzinowym wpisem

Tamara Arciuch - urodziny synka
Tamara Arciuch - urodziny synka
Mikey
03.06.2023 21:00

Tamara Arciuch popularność zdobyła dzięki rolom w różnych serialach, czy filmach, m.in. Niania, Halo Hans! czy M jak Miłość. Od wielu lat związana jest z Bartkiem Kasprzykowskim, z którym doczekała się dwojga dzieci - Michała i Nadii.

Tamara, zanim poznała Bartka, związana była z Bernardem Szycem, z którym ma syna Krzysztofa. Gdy poznała Kasprzykowskiego na planie serialu Halo Hans! od razu coś między nimi zaiskrzyło. Szybko zwykła znajomość przerodziła się w romans, który przerodził się w coś więcej. W 2009 roku urodziło się ich pierwsze dziecko Michał, a siedem lat później para doczekała się córki Nadii. Syn aktorów w sobotę, 3 czerwca, obchodził swoje 14. urodziny.

Syn Tamary Arciuch kończy 14 lat

W sobotnie popołudnie Tamara Arciuch z okazji 14. urodzin syna opublikowała zdjęcie Michała z czasów dzieciństwa. Pod fotografią aktorka wspomina dawne czasy i składa życzenia 14-latkowi.

Mój kochany Synek kończy dziś 14 lat. Kiedyś obiecywałam sobie, że nigdy nie powiem…"kiedy to minęło" ale teraz samo ciśnie się na usta. Michasiu bądź szczęśliwy! - napisała Tamara.

Chłopczyk o blond lokach wzbudziła w fanach ogrom zachwytu, a zarazem zdziwienia jak szybko minął ten czas. Sama Sonia Bohosiewicz była zaskoczona, że syn Arciuch skończył ju tyle lat.

Już??? - napisała Bohosiewicz.No Twój tez już co? A dopiero z brzuszkami chodziłyśmy - odpisała jej Tamara.

Solenizantowi życzymy wszystkiego najlepszego.

Tamara Arciuch (Instagram)
Tamara Arciuch (Instagram)
Tamara Arciuch
Tamara Arciuch
Tamara Arciuch
Tamara Arciuch
Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski
Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także