NewsySyn Małgorzaty Rozenek wybywa za ocean. Gwiazda we łzach: "Poleciał zdobywać świat"

Syn Małgorzaty Rozenek wybywa za ocean. Gwiazda we łzach: "Poleciał zdobywać świat"

Małgorzata Rozenek pożegnała syna na lotnisku (fot. KAPiF, Instagram)
Małgorzata Rozenek pożegnała syna na lotnisku (fot. KAPiF, Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF

10.07.2024 14:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek cała w emocjach! Jej młodszy syn, Tadeusz, wsiadł w samolot i poleciał w długą. Jego celem są Stany Zjednoczone. Gwiazda nie ukrywa wzruszenia.

Małgorzata Rozenek to dumna mama trójki synów. Jej chłopcy rosną jak na drożdżach, nic więc dziwnego, że ciągnie ich do wielkiego świata. Młodszy z nich, Tadeusz, zapragnął skorzystać z okresu wakacyjnego i wsiadł w samolot. Kierunek? Stany Zjednoczone. Rozemocjonowana mama o wszystkim dała znać swoim fanom.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Rozenek pożegnała syna na lotnisku

Na Instagrama "perfekcyjnej pani domu" trafiło nagranie z lotniska. Jej fani zobaczyć mogli kilka scenek z gościnnym udziałem Radosława Majdana, zakończonych czułym matczynym pożegnaniem. Tadeusz wybywa na specjalny letni obóz za oceanem. Chociaż szybko wróci do Polski, jego mama czuje się wyjątkowo poruszona doniosłością chwili.

Poleciał. Nasz Tadzio malutki, sam, samiutki. Daleko za morze, bez mamy niebożę. Zdobywać świat na poważnie poleciał nasz Tadzio odważnie. Rodzina tęsknić za nim będzie, aż Tadzio do nas szczęśliwie przybędzie. Co te emocje robią z człowieka, rymy częstochowskie - napisał.

Fani wspierają Małgorzatę Rozenek

W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo reakcji internautów, którzy sympatyzują ze słowami Rozenek. Odpowiedziało sporo mam.

"Matka matkę zrozumie. Aż łezka się zakręciła", "Największa dumą nas mam, jest to, że wychowałyśmy nasze dzieci w taki sposób, że możemy je wypuścić z gniazda za morze i wiemy, że sobie poradzą", "Prawdziwa miłość to wychowanie na zaradnych ludzi swoich dzieci", "Tadzio na takiego fajnego człowieka mi wygląda" - czytamy.
Małgorzata Rozenek żegna syna (Instagram)
Małgorzata Rozenek żegna syna (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także