NewsyMaleńki synek Magdy Stępień i Kuby Rzeźniczaka ma bardzo rzadkiego raka. „Rozpoczynamy walkę o życie”. Druzgocąca diagnoza lekarzy

Maleńki synek Magdy Stępień i Kuby Rzeźniczaka ma bardzo rzadkiego raka. „Rozpoczynamy walkę o życie”. Druzgocąca diagnoza lekarzy

Syn Stępień i Rzeźniczaka ma raka
Syn Stępień i Rzeźniczaka ma raka
Elwira Szczepańska
20.01.2022 18:54, aktualizacja: 20.01.2022 20:23

Magdalena Stępień to jedna z dawnych gwiazd programu Top Model. Po udziale w show zyskała sobie sympatię fanów, naprawdę głośno zrobiło się o niej w momencie gdy związała się z piłkarzem - Jakubem Rzeźniczakiem. Ich relacja pełna była wzlotów i upadków. On miał już za sobą małżeństwo z Edytą Zając i kilka głośnych romansów. Modelka była jednak bez pamięci zakochana. Po pierwszych niepowodzeniach postanowili dać sobie kolejną szansę. Wyglądało na to, że układa im się znakomicie, zwłaszcza wtedy, gdy pochwalili się nowiną o ciąży.

Razem oczekiwali na narodziny synka, a przyszła mama chętnie chwaliła się kolejnymi zdjęciami i pokazywała, jak zmienia się jej ciało. Fani nie szczędzili jej komplementów i razem z nią odliczali dni do porodu. Niestety tuż przed szczęśliwym rozwiązaniem rozstała się ona z ojcem swojego dziecka.

Magda sama zajmowała się chłopcem. Niedawno świętowała 5 miesięcy Oliwera, a teraz zdradziła, że maluch jest chory na raka.

Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka ma raka

Magdalena Stępień zniknęła z Instagrama z bardzo smutnego powodu. Postanowiła jednak wrócić i podzieliła się tragicznymi wieściami. Jej synek jest chory.

Kochani…Znikając z mediów społecznościowych pragnęłam tylko spokoju dla siebie i dla mojego Synka. Niestety nie było mi to dane. Życie bywa przewrotne i na pewno Wiele i Wielu z Was tego doświadczyło. W tym również i ja. Jednak to z czym przyszło mi się zmierzyć to walka o życie mojego kochanego Synka - zaczęła wpis.

Opisała swoje szczęście, kiedy Oliwier pojawił się na świecie. Zdradziła też straszną diagnozę. Jej synek ma raka.

Kiedy pół roku temu Oliwier pojawił się na świecie byłam najszczęśliwszą kobietą nie tylko na kuli ziemskiej, ale i w całym wszechświecie. Wiedziałam, że od tej pory będziemy mieli siebie i miłość, której nie da opisać się słowami. Jest dla mnie wszystkim. Nikt i nic nie jest ważniejsze od Niego. Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę - nowotwór – bardzo rzadko występujący guz wątroby.

Wyznała też, że zaczyna walkę o zdrowie dziecka. Jest pełna wiary, że wszystko zakończy się dobrze.

Rozpoczynamy walkę, której areną jest szpital. Walkę o ŻYCIE. Oliwierek niebawem przejdzie chemioterapię, a później jeśli będzie taka możliwość będzie leczony chirurgicznie.Bardzo wierzę w to, że mój mały Wojownik będzie zdrowy, że będziemy cieszyć się życiem. Jedyne o co chce Was poprosić to modlitwa w intencji zdrowia mojego Kochanego Olisia. Płynie od Was taka dobra energia, że jeśli wszyscy połączymy się w modlitwie to na pewno stanie się cud.

Post wstrząsnął obserwującymi profil Magdaleny Stępień. Wszyscy życzą zdrowia Oliwierowi.

Jakub Rzeźniczak także opublikował wpis, w którym zapewnia, że będą walczyć o zdrowie synka.

Pokonamy tą straszną chorobę razem. Przesyłajcie dużo dobrej energii – napisał na Instagramie.

Przypominamy rozmowę Magdy z naszą reporterką, w której powiedziała między innymi o relacji Jakuba Rzeźniczaka z synem:

Jest zakochany w Oliwierze. To jest jego syn. Był, jest i będzie. Tyle, co rozmawiamy o zdjęciach małego i formalnościach. A tak nie mamy kontaktu.

Ujawniła także, że dobrze odnajduje się w roli mamy. Stara się dbać zarówno o syna, jak i o siebie:

Dobrze się czuję. Odnajduję się w tej roli. Dbam o małego jak tylko mogę. M.in. dbam też o siebie, bo ta cała sytuacja nie była dla mnie prosta i to też mnie mobilizowało, żeby sobie udowodnić, że jednak jesteś w stanie jako samotna matka nie tylko opiekować się dzieckiem, ale też również zadbać o siebie. Na tą chwilę nie mogę powiedzieć, że coś jest nie tak, że mam jakąś depresję poporodową, że dopadł mnie jakiś baby-blues. Codziennie wstaje, mam energię, mam siłę i walczę o to, aby Oliwier nie odczuł tego, że jego taty nie ma przy nas.

Cały wywiad poniżej.

  • Syn Magdaleny Stępień ma raka
  • Syn Magdaleny Stępień ma raka
  • Jakuba Rzeźniczak o chorobie synka
  • Magdalena Stępień z synkiem w Dubaju
  • Magdalena Stępień z synkiem w Dubaju
  • Magdalena Stępień pokazała pierwsze efekty sesji Oliwiera
  • Magdalena Stępień pokazała pierwsze efekty sesji Oliwiera
  • Magdalena Stępień komentuje relacje z Eweliną
[1/8] Syn Magdaleny Stępień ma raka
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także