NewsySylwia Przybysz zachwyciła metamorfozą. Jej nowa fryzura to prawdziwy sztos

Sylwia Przybysz zachwyciła metamorfozą. Jej nowa fryzura to prawdziwy sztos

Sylwia Przybysz - nowa fryzura
Sylwia Przybysz - nowa fryzura
Elwira Szczepańska

13.06.2020 23:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sylwia Przybysz ma dopiero 21 lat, ale w swoim dorobku już trzy płyty. Jest znana i lubiana głównie za sprawa swojej działalności w social mediach. Tworzy bardzo udany związek z innym influencerem Janem Dąbrowskim, z którym ma córeczkę Polę. Młodzi ludzie uwili swoje szczęśliwe gniazdko w Warszawie i cieszą się wspólnym życiem, nie zapominając ani na chwile o fanach - w końcu social media, to jest ich źródło utrzymania.

Dzisiaj Sylwia pokazała się fanom w nowej fryzurze. Zebrała wiele komplementów.

Sylwia Przybysz w nowej fryzurze

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski w połowie stycznia zostali rodzicami Poli, która stała się ich oczkiem w głowie. Młodzi rodzice poświęcają niemal każdą wolną chwilę swojej córeczce, udowadniając przy tym wszystkim niedowiarkom, że można łączyć karierę z wychowywaniem dziecka.

Sylwia i Jan nieczęsto publikują zdjęcia swojej córeczki w internecie. Chcą w ten sposób dać jej jak najwięcej prywatności. O wszystkim napisali w najnowszym poście na Instagramie.

Chcielibyśmy zachować jak najwięcej prywatności naszego bobasa i owszem — raz na jakiś czas zobaczycie go na naszych social mediach, bo jesteśmy z niej niesamowicie dumni i chcemy dokumentować Poli rozwój, jednak z troski o jej dobro, nie będziemy nagrywać z aniołkiem odcinków, brać przed kamery, czy też zakładać fanpage. Prosiłbym też Was o to, ponieważ powstało już milion kont Poli Dąbrowskiej.

Nie ukrywają jednak jej twarzy.

Oboje stwierdziliśmy, że będziemy pokazywać twarz dziecka mimo wszystko. Nie chcielibyśmy wykorzystywać jego tożsamości do promocji jakichkolwiek marek, to jest wykluczone. Ale będziemy cieszyć się naszym szczęściem i będziemy pokazywać zdjęcia bobaska.

Jednak mimo wszystko na profilach pary dominują zdjęcia ich samych. Dzisiaj Sylwia Przybysz zaskoczyła fanów nową fryzurą. Młoda mama przeszła dość dużą metamorfozę i mimo tego, że pozostała przy swoim ulubionym kolorze, to zmiana jest spektakularna.

Gwiazda dołączyła do grona kobiet, które postanowiły odświeżyć wizerunek po tygodniach kwarantanny. Jej nowy wygląd bardzo spodobał się internautom. Młoda mama pozostała wierna blondowi, ale mocno go rozjaśniła. Zdecydowała się również na delikatne skrócenie włosów. Wygląda świetnie.

Fani są zachwyceni. Niektórzy internauci uważają, że nowy look odmłodził gwiazdę. Zdecydowanie metamorfoza Sylwii bardzo im się spodobała.

Sylwia Przybysz w nowej fryzurze
Sylwia Przybysz w nowej fryzurze
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski mieszkanie
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski mieszkanie
Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz - chrzest Poli
Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz - chrzest Poli
Sylwia Przybysz pokazała nowe zdjęcie Poli
Sylwia Przybysz pokazała nowe zdjęcie Poli
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także