NewsySylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami! Para zdradziła płeć i imię dziecka

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami! Para zdradziła płeć i imię dziecka

Sylwia Przybysz urodziła
Sylwia Przybysz urodziła
Adam Streb

14.01.2020 18:00, aktual.: 14.01.2020 18:45

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski nie chcą ukrywać twarzy dziecka przed internautami. Już przed narodzinami zdecydowali, że od pierwszych dni pokażą światu, jak wygląda ich wspólny potomek.

Oboje stwierdziliśmy, że będziemy pokazywać twarz dziecka mimo wszystko. Nie chcielibyśmy wykorzystywać jego tożsamości do promocji jakichkolwiek marek, to jest wykluczone. Ale będziemy cieszyć się naszym szczęściem i będziemy pokazywać zdjęcia bobaska.

Jedyne czego nie zdradzali to płeć dziecka. Dziś już jednak wszystko wiadomo, para przekazała radosną wiadomość na Instagramie.

Sylwia Przybysz urodziła. Płeć i imię dziecka

Sylwia Przybysz ma dopiero 21 lat, ale w swoim dorobku aż trzy płyty. Natomiast 23-letni Jan Dąbrowski to jeden z najpopularniejszych youtuberów i influencerów młodego pokolenia. Ma ponad 1,5 mln fanów na Instagramie i tyle samo subskrybentów na YT. Poza tym jest jednym z prowadzących program rozrywkowy TVP2 The Voice Kids.

Niektórzy twierdzą, że zbyt pochopnie zdecydowali się na zostanie rodzicami, ale oni mają dla hejterów odpowiedź:

Mam przepiękny cytat à propos rodzicielstwa: „Pan zapytał się swojej mamy, kiedy jest najlepszy czas na posiadanie dziecka. A Pan odpowiedział, że nigdy”. Bo zawsze jest coś, zawsze jest nauka, kariera, coś się robi. Więc nie ma idealnego czasu. Dziecko zmienia priorytety i to jest w tym piękne. – mówił Jan w rozmowie z Jastrząb Post.
Obraz

Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski – zimowa ramówka TVP

Córka Jana i Sylwii przyszła na świat we wtorek 14 stycznia o godzinie 10:27. Para zaprezentowała na Instargramie jej zdjęcie i zdradziła jak będzie miała na imię.

Pola DąbrowskaNasza największa miłość!Dziś nie jestem w stanie napisać nic. Odebrało mi mowę. Wiem jedno. Jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi! – napisała Sylwia pod zdjęciem córeczki na Instagramie.

Młodym rodzicom i Poli życzymy wszystkiego dobrego!

  • Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski- See Bloggers 2019
  • Sylwia Przybysz urodziła córkę
  • Sylwia Przybysz z córką
  • Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
  • Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz – zimowa ramówka TVP 2019
  • Sylwia Przybysz i Jay Dąbrowski – Flesz Fashion Night 2019
  • Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowsk ni na ściance
[1/7] Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski- See Bloggers 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także