NewsySylwia Przybysz musiała przejść pilny zabieg. Zdradziła, co się stało. " Życie mi przeleciało przed oczami"

Sylwia Przybysz musiała przejść pilny zabieg. Zdradziła, co się stało. " Życie mi przeleciało przed oczami"

Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
14.12.2023 10:50

Sylwia Przybysz i Jan Dąborowski to jedna z najpopularniejszych par polskiego YouTube'a. Internetowi twórcy w 2023 roku powitali na świecie trzecie dziecko, córeczkę Jaśminę. Sylwia relacjonuje swoje życie za pośrednictwem mediów społecznościowych, ale jeden z najnowszych wpisów nie dotyczył macierzyństwa, ale zdrowia 25-latki. Opowiedziała o diagnozie lekarza, która wywołała w niej wielki strach.

Sylwia Przybysz była przerażona diagnozą. Musiała przejść pilny zabieg

Sylwia Przybysz opowiedziała fanom o wizycie u okulisty, która nie zwiastowała poważniejszych problemów. Tymczasem okazało się, że wzrok influencerki był zagrożony i konieczne było pilne przeprowadzenie zabiegu.

Poszłam do okulisty, bo kilka dni temu miałam taką sytuację, że po zmyciu makijażu wydawało mi się, że dostało mi się coś do oka. Miałam taki dyskomfort przez kilka minut i było to na tyle niefajne, że stwierdziłam, że zapiszę się do okulisty (...) pani mnie zawołała do gabinetu, spojrzała mi w oko i tak strasznie dziwnie zareagowała. Powiedziała mi: ''to jest pod laser''. Jak ja usłyszałam słowo laser skierowane do mnie to po prostu życie mi przeleciało przed oczami (...) Jak się okazało, chodziło o to, że grozi mi rozwarstwienie siatkówki, ponieważ zrobiły mi się jakieś dziury (...) okazało się, że muszę to szybko naprawić, bo mogę stracić wzrok — opowiadała.

Czy lekarzom udało się jej pomóc?

Sylwia Przybysz mogła stracić wzrok. Diagnoza kompletnie ją zaskoczyła

Na szczęście Sylwia nie musiała długo czekać, zabieg wykonano jeszcze tego samego dnia. Youtuberka jednak podkreślała swoje zaskoczenie, bo nigdy wcześniej nie skarżyła się na swój wzrok.

Nie mam żadnej wady wzroku i przez to myślałam, że po prostu takie rzeczy mnie nie dotyczą. Jakiekolwiek problemy z widzeniem, bo nie mam kompletnie żadnej wady, nie kwalifikuję się w żaden sposób na okulary (...) Przy podstawowym badaniu już wyszło mi, że mam zapalenie spojówek, co jest w ogóle bardzo ciekawe, bo ja tego nie czuję oprócz tej jednej, pojedynczej sytuacji. Oczy mi nie łzawią, nic się z nimi nie dzieje, więc to jest dziwne — stwierdziła.

Przypadek Sylwii pokazuje, jak ważne są regularne badania, także wzroku.

Sylwia Przybysz urodziła. Jan Dąbrowski został ojcem!
Sylwia Przybysz urodziła. Jan Dąbrowski został ojcem!
Wieczór panieński Sylwii Przybysz
Wieczór panieński Sylwii Przybysz
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski założyli profil swojego domu (fot. Instagram)
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski założyli profil swojego domu (fot. Instagram)
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski na rodzinnych wakacjach
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski na rodzinnych wakacjach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także