NewsySylwia Madeńska mocno skróciła włosy: "Odważyłam się na duży krok". Komplementom nie ma końca

Sylwia Madeńska mocno skróciła włosy: "Odważyłam się na duży krok". Komplementom nie ma końca

Sylwia Madeńska przeszła odważną metamorfozę
Sylwia Madeńska przeszła odważną metamorfozę
Zuza Maciejewska

10.01.2021 14:00, aktual.: 11.01.2021 00:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sylwia Madeńska wzięła udział w programie Love Island, gdzie wraz z Mikołajem Jędruszczakiem dotarli aż do finału, który wygrali. Para po powrocie do Polski wystąpiła w Tańcu z gwiazdami. Chociaż wydawałoby się, że stworzyli dobrze dobrany duet, postanowili się rozstać. Swoją decyzję przekazali w oficjalnym oświadczeniu.

Tenisista po rozstaniu z partnerką ujawnił niektóre sekrety ich życia prywatnego. Madeńska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post powiedziała, że początkowo było nieco niesnasek, na szczęście z czasem udało się jej jednak wyciszyć negatywne emocje:

Doszło do rozstania. Tak wyszło. Było troszkę niesnasek pomiędzy nami, ale wydaje mi się, że to już się uspokoiło. Trzeba się nauczyć odpuszczać, nie komentować. W ogóle tak jest, że jak się jakiejś osoby nie widzi, to te emocje się wyciszają. Na pewno spotkamy się jeszcze na swojej drodze, miniemy się gdzieś w Warszawie. Warszawa jest mała. Szczególnie jak się nie chce kogoś spotkać, to tę osobę się spotka.

Sylwia Madeńska ścięła włosy. Odważna metamorfoza

Madeńska stara się być aktywna w social mediach. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie odsłania wybrane kulisy życia prywatnego. Pokazuje ciekawe stylizacje oraz chwali się pięknymi sesjami zdjęciowymi. W niedzielny poranek zaprezentowała światu odważną metamorfozę, którą przeszła.

Chociaż Sylwia przez długi czas była wierna długim włosom, postanowiła je bardzo skrócić. Zdecydowała się na długość do ramion. Madeńska w opisie pod zdjęciem przekonuje, że był to dobry ruch. Jest bardzo zadowolona z efektu:

Zastanawiałam się jak włosy mogę zmienić nastrój, jednak teraz, gdy w końcu odważyłam się zmienić swój look, zrozumiałam. To zdanie ma w sobie dużo racji.

Internauci są przekonani, że nowa fryzura odjęła tancerce lat:

  • Cudownie zdecydowanie mi się podobasz w krótkich! W krótszych wyglądasz o wiele młodziej.
  • Zmiana zdecydowanie na duży plus! Zostań przy takiej długości na dłużej.
  • Extra!! Jak dla mnie w krótkich zdecydowanie lepiej.

Na ten moment Sylwia Madeńska pokazała się w lokach. Obiecała, że niedługo wrzuci zdjęcie, na którym zaprezentuje się w prostych włosach.

Sylwia Madeńska - Znani dla służby zdrowia
Sylwia Madeńska - Znani dla służby zdrowia
Sylwia Madeńska
Sylwia Madeńska
Sylwia Madeńska - Świąteczne spotkanie z gwiazdami
Sylwia Madeńska - Świąteczne spotkanie z gwiazdami
Sylwia Madeńska ścięła włosy
Sylwia Madeńska ścięła włosy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także