NewsySylwia z "Love Island" odpowiada na oświadczenie Mikołaja: "Ślepa miłość podcina skrzydła". Zdradziła powód rozstania

Sylwia z "Love Island" odpowiada na oświadczenie Mikołaja: "Ślepa miłość podcina skrzydła". Zdradziła powód rozstania

Sylwia Madeńska
Sylwia Madeńska
Zuza Maciejewska

26.09.2020 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak poznali się na planie programu Love Island. Wyspa miłości. Doszli do finału i go wygrali. Gdy w ich związku pojawiły się pierwsze problemy, udali się na terapię dla par. O szczegółach opowiedzieli w rozmowie z Jastrząb Post:

Padło fajne pierwsze pytanie psychologów. Powiedzieli nam, że my zawsze mówimy o drugiej osobie. Zapytali nas, ile jesteśmy w stanie zmienić dla drugiej osoby. A na pytanie o to, jak u nas jest, odpowiadamy dynamicznie. Dzisiaj nasz status związku jest „zajęty” – przyznała Sylwia przed kamerami.

Para stworzyła duet nie tylko w życiu prywatnym, ale także na parkiecie Tańca z gwiazdami. Niestety pierwsza z relacji nie przetrwała próby czasu, o czym tenisista poinformował w swoich social mediach. Wydał oświadczenie, w którym poinformował, że on i Sylwia się rozstali.

Sylwia Madeńska odpowiada na oświadczenie Mikołaja Jędruszczaka

Kilka godzin później Sylwia Madeńska na swoim Instagramie postanowiła się wypowiedzieć na temat zerwania. Opublikowała post, w którym odniosła się do oświadczenia Mikołaja. Chociaż napisała, że nie zamierza się tłumaczyć z tej sytuacji, chce wyjaśnić kilka szczegółów. Podkreśliła, że nigdy nie udawała miłości, a także nie zdradziła swojego partnera:

Nasza relacja narodziła się w reality show na Waszych oczach. Czy była szczera ? Tak. Mimo wielu prób nie przetrwała próby czasu... - napisała gwiazda Love Island. 

Dodała, że nie udało się jej spełnić wszystkich oczekiwań Mikołaja:

Mikołajowi życzę szczęścia w miłości i poznania kobiety idealnej pod każdym względem, która sprosta wszystkim oczekiwaniom. Jak widać ja, temu wyzwaniu nie podołałam.

Madeńska podkreślała, że chociaż przed nią trudne tygodnie, musi się wziąć w garść:

Przede mną trudne tygodnie i nie ukrywam, że jest mi bardzo ciężko, ale trzeba wziąć się w garść — uwierzyć w siebie, wyjść do ludzi, naprawić relacje z przyjaciółmi i zacząć cieszyć się życiem. Miłość podobno uskrzydla, ale kiedy jest ślepa, te skrzydła podcina. Muszę teraz na nowo odnaleźć w sobie tą Sylwię, którą byłam od zawsze — empatyczną, towarzyską, uśmiechniętą. To będzie wymagało czasu i każdy kto przeżył rozstanie, wie, o czym mówię.

Internauci w komentarzach wspierają tancerkę i trzymają kciuki, by jak najszybciej doszła do siebie.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak - Taniec z Gwiazdami 11
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak - Taniec z Gwiazdami 11
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak - Taniec z Gwiazdami
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak - Taniec z Gwiazdami
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak - Taniec z Gwiazdami
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak - Taniec z Gwiazdami
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także