RankingiSylwia Grzeszczak o córce, mężu i… romansie. Rzadko tak szczerze mówi o życiu prywatnym. 12 najbardziej osobistych zwierzeń gwiazdy

Sylwia Grzeszczak o córce, mężu i… romansie. Rzadko tak szczerze mówi o życiu prywatnym. 12 najbardziej osobistych zwierzeń gwiazdy

Sylwia Grzeszczak o życiu prywatnym
Sylwia Grzeszczak o życiu prywatnym
Sebastian
09.10.2021 05:00

Sylwia Grzeszczak po raz pierwszy na scenie stanęła w wieku pięciu lat. Swój talent zaprezentowała w programie Od przedszkola do Opola. W 2005 roku wystąpiła w Idolu, gdzie zaśpiewała utwór Whitney Houston I will always love you. Otrzymała pochwały od Kuby Wojewódzkiego oraz Elżbiety Zapendowskiej, którzy zasiadali w jury. Trzy lata później nagrała płytę z producentem Liberem, z  którym obecnie są małżeństwem. Jej utwory takie jak: Małe rzeczy, Księżniczka, Tamta dziewczyna i wiele innych, śpiewa cała Polska. Dziś artystka zasiada w jury programy The Voice of Poland i daje przepisy na sukces innym. Co ciekawe, wokalistka ośmiokrotnie odrzuciła propozycję jurorowania.

O ile o karierze Sylwii można mówić godzinami, to o jej życiu prywatnym już niekoniecznie. Artystka niezwykle rzadko komentuje to, co dzieje się w jej domowym zaciszu. Tylko kilkakrotnie mówiła o córce, mężu i jego rzekomym romansie z Natalią Szroeder. Przypominamy jej najbardziej osobiste wyznania na przestrzeni lat.

Sylwia Grzeszczak o życiu prywatnym. 12 najbardziej osobistych wyznań gwiazdy

Sylwia Grzeszczak wraz ze swoim mężem, chronią prywatność. Stronią także od skandali, jednak mają jeden głośny na swoim koncie. Piosenkarka związała się z raperem zaraz po wydaniu ich wspólnego albumu w 2008 roku. Kilka lat później producent nawiązał muzyczną współpracę z Natalią Szroeder.

Pojawiły się wtedy plotki o romansie młodej wokalistki z jeszcze wtedy chłopakiem Grzeszczak. Cała trójka szybko zdementowała te pogłoski i równocześnie w swoich social mediach dodali wspólne zdjęcie oraz opis, którym zdementowali krzywdzące publikacje:

Te trzy osoby na zdjęciu prywatnie się lubią i szanują, okazuje się że w tym świecie normalne,ludzkie relacje są całkiem możliwe:) Widujemy się na koncertach, współpracujemy i to nie od dziś.Komuś bardzo zależy na tym, by było inaczej:)

Para w 2014 roku zdecydowała się na ślub. Na potomstwo nie kazali długo czekać. Niespełna rok później na świat przyszła Bogna. Grzeszczak nie zdradza za dużo, ale czasem nie daje rady się powstrzymać:

Jestem szczęśliwa, że młodo zostałam mamą. Córka zainspirowała mnie do tworzenia albumu. Zaczęłam ją nagrywać, kiedy jeszcze była w brzuchu. Teraz nasza córka przysłuchuje się temu, co robią jej rodzice. Będę ją wspierać niezależnie jaką drogę wybierze. Widzę w niej cechy podobne do mamy i taty.

Piosenkarka pokazała córkę w teledysku do utworu Prawda o nas, pod którego koniec dziewczynka a capella śpiewa piosenkę swojej mamy.

Gwiazda zdradziła także, że ma problemy z wagą oraz to, dlaczego w szkole muzycznej ukrywała swój talent wokalny. W galerii prezentujemy 12 najciekawszych osobistych wyznań Sylwii Grzeszczak.

 • Sylwia Grzeszczak
 • Sylwia Grzeszczak i Liber
 • Sylwia Grzeszczak
 • Sylwia Grzeszczak
 • Sylwia Grzeszczak
 • Sylwia Grzeszczak
 • Sylwia Grzeszczak
 • Sylwia Grzeszczak
 • Sylwia Grzeszczak
 • Sylwia Grzeszczak
 • Sylwia Grzeszczak
 • Sylwia Grzeszczak
[1/12] Sylwia Grzeszczak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także