Jastrząb TVJastrząb TV ExclusivePiersi Sylwii Gliwy największą atrakcją na planie! Dlaczego? Tylko posłuchajcie tej zabawnej historii [Wideo]

Piersi Sylwii Gliwy największą atrakcją na planie! Dlaczego? Tylko posłuchajcie tej zabawnej historii [Wideo]

Piersi Sylwii Gliwy największą atrakcją na planie! Dlaczego? Tylko posłuchajcie tej zabawnej historii [Wideo]
Karolina Stęclik

04.04.2016 12:36, aktual.: 10.02.2017 12:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sylwia Gliwa znana szerszej publiczności z serialu Na Wspólnej. Od lat wciela się tam w rolę Moniki, żony senatora Damiana Cieślika. Poza tym aktorka występuje w spotach reklamowych marki internetowej, tv i telefonicznej. W reklamie charakterystyczny jest humor, zabawna fabuła i... uwydatnione wdzięki gwiazdy.

Okazuje się, że Sylwia ma pewną zabawną historię związaną z eksponowaniem swoich piersi na planie spotu. W rozmowie z JastrzabPost opowiedziała śmieszną anegdotę.

U tego reżysera już kiedyś wystąpiłam w innej reklamie, w której głównie eksponowany był mój biust i scenariusz był oparty na tym, ze facet gapił się centralnie w mój biust i wszyscy dbali o to, żeby on rzeczywiście był widoczny i powiększony. I ten sam reżyser po kilkunastu latach zatrudnia mnie i mówi: "Wiesz, musimy zrobić taki dekolt, żeby był piękny" Ja mówię, że dobrze, dobrze. Mam jakieś przymiarki, ja patrzę, dziewczyny przynoszą mi coraz większe biustonosze. Wkładają na mnie 2, 3, ja idę do toalety, patrzę na siebie i sobie myślę: "Matko Boska, jak to wygląda? Przecież to jest jak jakiś komiks". Wracam i mówię: "Przepraszam, ale to w ogóle się nie sprzeda, bo będzie nieatrakcyjne". A on mówi "Ok, to zrobimy, żeby były wyeksponowane, ale nie aż tak bardzo". Po czym była taka umowa na planie, kiedy już kręciliśmy, że jak on mówił Sylwia to ja wkładałam prawą i lewą rękę do biustu, podnosiłam piersi i to już był naturalny odruch przez całe 7 dni na planie. Jak on mówił Sylwia to ja od razu myślałam, że chyba o ten biust chodzi. Ciągle mieszałam w tych cyckach, żeby były odpowiednio wyeksponowane.

Nie da się ukryć, że piersi aktorki są atrakcją tej reklamy i skupiają na sobie całą uwagę.

Wygląda na to, że do gwiazdy lepiej nie zwracać się po imieniu, bo może się to skończyć nieco dziwnie :)

Sylwia Gliwa opowiedziała zabawną historię związaną z jej biustem
Sylwia Gliwa opowiedziała zabawną historię związaną z jej biustem
Sylwia Gliwa opowiedziała zabawną historię związaną z jej biustem
Sylwia Gliwa opowiedziała zabawną historię związaną z jej biustem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także