NewsySylwester TVP 2022. Edyta Górniak wystąpiła razem z synem! Dali taki wokalny popis, że trudno ich będzie przebić!

Sylwester TVP 2022. Edyta Górniak wystąpiła razem z synem! Dali taki wokalny popis, że trudno ich będzie przebić!

Edyta Górniak i Allan sylwester TVP 2022
Edyta Górniak i Allan sylwester TVP 2022
Krystyna Miśkiewicz

31.12.2022 22:57, aktual.: 01.01.2023 00:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sylwester Marzeń z Dwójką to plejada największych gwiazd, które tłumnie zjechały do Zakopanego, by powitać tam nowy rok przy dźwiękach muzyki. W zimowej stolicy kraju nie brakuje też turystów, którzy z najdalszych zakątków Polski przejechali setki kilometrów, aby bawić się pod sceną, Telewizja Polska każdego roku zapewnia niesamowite atrakcje i emocje, zapraszając do występu najbardziej znane nazwiska świata muzyki.

Tak jest też w tym roku, a w Zakopanem pojawili się: Maja Hyży, Zenek Martyniuk, Boys, Kajra i Sławomir, Piękni i Młodzi, Viki Gabor, Kasia Moś, Justyna Steczkowska z synem, Sara James i wiele innych polskich gwiazd. Nie brakuje też wykonawców zza granicy. Kolejny raz na Sylwestrze Marzeń z Dwójką zaśpiewa Thomas Anders z zespołu Modern Talking, ale największe poruszenie wywołał amerykański skład The Black Eyed Peas.

Jeżeli chodzi o polskie gwiazdy, to fani zdecydowanie wyczekiwali na pojawienie się na scenie Edyty Górniak. Jest to dla niej szczególny koncert, ponieważ jej jedyny syn Allan zadebiutował u jej boku. Jak wyglądali? Jakie piosenki zaśpiewali?

Zobaczcie, jak prezentowały się pozostałe gwiazdy w Zakopanem. Galerię pełną zdjęć z Sylwestra Marzeń z Dwójką zobaczycie TUTAJ.

Sylwester TVP 2022: występ Edyty Górniak z synem Allanem. Zdjęcia

Do występu u boku Allana diwa przygotowywała się już od kilku tygodni. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że to reżyser imprezy wpadł na taki pomysł, a jedynak zgodził się bez wahania, by zadebiutować w tym szczególnym dniu na dużej scenie.

Pamiętam, jak do niego zadzwoniłam i powiedziałam, że jest taka sprawa, że reżyser zapytał, czy nie byłoby fajnie, jakbyśmy razem wyszli na scenę. Allan zapytał kiedy. Powiedziałam, że w sylwestra. Odpowiedział, że spoko. Chciał być w Krakowie ze znajomymi, ale będzie po prostu w Zakopanem.

Edyta Górniak zawsze dba o swoje sceniczne kreacje. Fanów nie zawiodła także tym razem. Jak wyglądała?

Edyta ubrana w czerwony kombinezon i płaszcz zachwyciła fanów. Dobrała do stroju błyszczące srebrne kozaki. Gwiazda zaśpiewała kompilację kilku przebojów, a wśród nich był między innymi przebój Last Christmas. Za konsolą pojawił się Allan, który zagrzewał publikę do zabawy. Widać, że jest do tego stworzony.

W kolejnym wejściu na scenę Allan również chwycił za mikrofon i zaśpiewał przebój Eda Sherana Shape Of You. Edyta natomiast wykonała kompilację kilku światowych hitów.

Zdjęcia w naszej galerii. 

  • Edyta Górniak i Allan Krupa - sylwester TVP 2022
  • Edyta Górniak - sylwester TVP 2022
  • Edyta Górniak - sylwester TVP 2022
  • Edyta Górniak - sylwester TVP 2022
  • Edyta Górniak i Allan Krupa - sylwester TVP 2022
  • Edyta Górniak - sylwester TVP 2022
  • Edyta Górniak i Allan Krupa - sylwester TVP 2022
  • Edyta Górniak - sylwester TVP 2022
[1/8] Edyta Górniak i Allan Krupa - sylwester TVP 2022
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także