ModaSylwester TVN. Plejada gwiazd i jeszcze więcej zjawiskowych kreacji. Aż ciężko wybrać najpiękniejszą

Sylwester TVN. Plejada gwiazd i jeszcze więcej zjawiskowych kreacji. Aż ciężko wybrać najpiękniejszą

Sylwester TVN: kreacje gwiazd
Sylwester TVN: kreacje gwiazd
Zuza Maciejewska
31.12.2022 13:45, aktualizacja: 31.12.2022 16:41

Pandemia koronawirusa wpłynęła na kulturę. Przez obostrzenia nałożone przez rząd Mateusza Morawieckiego koncerty nie są organizowane na taką skalę, jaką pamiętamy sprzed kilku miesięcy. Wpłynęło to też na sylwestrowe widowiska organizowane przez czołowe telewizje.

TVN kolejny raz nie zorganizuje koncertu, który zostanie wyemitowany na antenie telewizji w ostatni wieczór w roku. Zamiast niego wyświetli pasmo filmowe. Widzowie obejrzą Miss Agent i Miss Agent 2: Uzbrojona i urocza.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy przegląd najpiękniejszych kreacji, jakie zaprezentowały gwiazdy w poprzednich latach. Oto kreacje z sylwestra TVN.

Sylwester w TVN. Od kiedy się odbywa?

Zanim jednak przejdziemy do stylizacji, przypomnijmy, że pierwszy sylwester w TVN odbył się w 2007 roku w Warszawie. Poprowadził go duet lubiany przez widzów: Marcin Prokop i Dorota Wellman. Na scenie wystąpił m.in. zespół Lady Pank, który kilkanaście minut przed północą wykonał piosenkę Stacja Warszawa. Emocji nie brakowało, co widać na nagraniach, które krążą w sieci.

Kolejny zorganizowano w 2013 roku. Od tego momentu do 2019 roku koncerty odbywały się co roku. Przez trzy lata gościły w Krakowie, później wróciły do Warszawy. Odbywała się nie tylko rewia pięknych głosów, ale także szałowych stylizacji.

Beata Kozidrak i jej kreacje w TVN

Obraz

Beata Kozidrak śmiało mogłaby się ubiegać o tytuł królowej sylwestrowych kreacji w TVN. Na koncercie wspomnianej stacji zadebiutowała w 2017 roku, gdy pojawiła się w jasnej, cekinowej kreacji w paski. Dobrała do niej pasujące buty. W tym samym roku wystąpiła w duecie z Kayah. Wówczas sięgnęła po bordowy, błyszczący kombinezon. Rok później wystąpiła w delikatnej, świecącej sukni mini. Z kolei w 2019 roku sięgnęła po czarną suknię, zapinaną na guziki, przedłużaną trenem.

Ewelina Lisowska w błyszczących kreacjach

Obraz

Ewelina Lisowska w 2012 roku wzięła udział w programie X Factor. Chociaż ostatecznie zajęła czwarte miejsce, show otworzyło jej drzwi do kariery. Rok później pojawiła się podczas koncertu sylwestrowego w Krakowie. Miała na sobie błyszczącą, cekinową kreację bez ramiączek. Później przebrała ją na ciemną mini. W 2017 roku odsłoniła brzuch — wybrała krótki top, który połączyła z kurtką z frędzlami i pasującą spódnicą. Przed rokiem postawiła na sukienkę z cekinami, tym razem w ciemnych kolorach.

Cleo w szalonych stylizacjach podczas sylwestra w TVN

Obraz

Chociaż Cleo w tym roku jest gwiazdą Sylwestra Polsatu, zdarzało jej się spędzać ostatnią noc w roku podczas koncertów organizowanych przez TVN. Tak jak trzy lata temu, gdy na ściance pozowała w niebieskiej sukience z kolorowymi wzorami. Na scenie występowała w czarnym kombinezonie z frędzlami, uwagę przyciągało jej oryginalne nakrycie głowy. Było ono tak samo wyjątkowe, jak strój, w którym zaprezentowała się rok wcześniej. Sięgnęła po niebieską sukienkę, podszytą białym futrem.

Agnieszka Chylińska podczas sylwestra w TVN szalała z fryzurami

Obraz

Agnieszka Chylińska co roku zaskakiwała nie tylko stylizacjami utrzymywanymi w rockowym klimacie, ale przede wszystkim swoimi fryzurami. W 2013 roku miała długie blond włosy i grzywkę. Dwa lata później ścięła włosy, by dwanaście miesięcy później bardzo je przyciemnić. W 2017 roku przyciągała spojrzenia swoim irokezem, który towarzyszył jej także w 2018 roku.

Magda Mołek zachwycała klasą

Obraz

Chociaż Magda Mołek od zeszłego roku nie prowadzi Dzień Dobry TVN, przez wiele lat była jedną z konferansjerek koncertu sylwestrowego. Za każdym razem zachwycała strojami. Tak jak w 2015 roku, gdy u boku Oliviera Janiaka pojawiła się ubrana w długą do ziemi, białą suknię z ludowymi wzorami. Rok później postawiła na jasną koszulę, ciemne spodnie i bordowy płaszcz. W 2018 roku miała na sobie długi, czerwony kombinezon i kolorystycznie pasujące futro. Przebrała ją na seledynową kreację, do której dopasowała pasujący czepek. Tego wieczoru pojawiła się też w cekinowym garniturze.

Agnieszka Woźniak-Starak nie tylko w TVP, ale także w TVN

Obraz

Agnieszka Woźniak-Starak nie tylko prowadziła sylwestra w TVP. Gdy w 2013 roku zmieniła stację na TVN, ostatni wieczór w roku spędziła w pracy. Na scenie pojawiła się w jasnej stylizacji, na którą składała się sukienka, a także płaszcz ze złotymi wstawkami. Kilka godzin później się przebrała i zachwycała w czarnej bluzce, do której dopasowała złote spodnie. Z kolei w 2017 roku wystąpiła w czerwonej sukni, którą zestawiła z czarnymi dodatkami. Później się przebrała i na ściance pozowała w srebrnej kreacji.

Patricia Kazadi zachwycała kreacjami

Obraz

Partricia Kazadi koncert sylwestrowy w TVN poprowadziła w 2013 roku. Właśnie wtedy pojawiła się w dwóch kreacjach: delikatnej białej, którą połączyła z futerkiem, a także cekinowej seledynowej, do której dobrała ciemną górę. Dwa lata później na uwagę zasługują dwie odsłony: pierwsza, w której uwagę przyciąga spódnica i kolorystycznie pasująca marynarka, a także druga, która składa się z czerwonej kreacji i turbanu. Rok później sięgnęła po niebieską kreację, do której także dopasowała nakrycie głowy. Wzrok przyciąga także stylizacja z 2017 roku, na którą składa się cekinowa, bordowa sukienka i ciemne legginsy.

Oprócz wspomnianych gwiazd, podczas koncertów w TVN swoimi stylizacjami zachwycali także: Reni Jusis, Gabi Drzewiecka, Sylwia Grzeszczak, Natalia Capelik-Muianga, Sarsa, Ania Wyszkoni, Ania Karwan, Kayah, Natalia Kukulska, Dominika Gawęda, Kasia Kowalska, Mateusz Ziółko, Joanna Lazer.

 • Dominika Gawęda - Sylwester 2017 w TVN, konferencja
 • Sylwia Grzeszczak na scenie w czarnej sukience - Sylwester TVN 2019
 • Ania Wyszkoni - Sylwester 2018 TVN, Warszawa
 • Mateusz Ziółko - - Sylwester 2017 TVN Warszawa
 • Kayah - - Sylwester 2017 TVN Warszawa
 • Ania Karwan - Sylwester 2018 TVN, Warszawa
 • Agnieszka Chylińska - Sylwester 2017 w TVN, konferencja
 • Sylwia Grzeszczak na scenie - Sylwester TVN 2019
 • Sarsa - Sylwester 2018 TVN, Warszawa
 • Kayah - Sylwester 2017 TVN Warszawa
 • Honorata Skarbek - Sylwester TVN w Krakowie
 • Natalia Kukulska Sylwester 2015 TVN w Krakowie
 • Gabi Drzewiecka - Sylwester 2017 TVN Warszawa
 • Kasia Kowalska - Sylwester 2017 TVN Warszawa
 • Reni Jusis w odważnej stylizacji - Sylwester TVN 2019
 • Sylwester TVN 2019 - Natalia Capelik-Muianga
 • Gabi Drzewiecka - Sylwester 2018 TVN, Warszawa
 • Joanna z zespołu Red Lips - Sylwester TVN w Krakowie
[1/18] Dominika Gawęda - Sylwester 2017 w TVN, konferencja
Zobacz także