NewsySylwester Polsat 2022. Beata Kozidrak nie popisała się tej nocy. Chyba nie tego spodziewali się fani. Ale wpadka!

Sylwester Polsat 2022. Beata Kozidrak nie popisała się tej nocy. Chyba nie tego spodziewali się fani. Ale wpadka!

Beata Kozidrak
Beata Kozidrak
Krystyna Miśkiewicz

01.01.2023 01:05, aktual.: 01.01.2023 15:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sylwestrowa Moc Przebojów, którą Polsat zorganizował już po raz 17 na Śląsku rywalizowała o uwagę widzów z Telewizją Polską. W tym roku było to wyjątkowo trudne zadanie, ponieważ konkurencja ściągnęła do Zakopanego prawdziwą Plejadę gwiazd. Nie zabrakło tam występów: Edyty Górniak, Justyny Steczkowskiej, Mariny, Zenka Martyniuka, Boys, Viki Gabor, Akcent i wielu innych. Zagrał też zespół The Black Eyed Peas.

Jednak w Chorzowie również przygotowani nie lada atrakcje. Wśród gwiazd, które zabawiały publikę zgromadzoną pod scenę i widzów przed telewizorami byli: Grzegorz Hyży, Maryla Rodowicz, Cleo, bryska, Lady Pank, a także Beata Kozidrak.

Ostatnia z wymieniony w 2021 roku dopuściła się jazdy pod wpływem alkoholu, co spowodowało problemy z prawem i spory skandal. Wszystko zakończyło się w sądzie, a wokalistka usłyszała wyrok i musiała zapłacić karę finansową.

Sylwester Polsat 2022: jak wyglądała Beata Kozidrak?

Beata Kozidrak karierę na scenie zaczynała 4 dekady temu. Przez ten czas zgromadziła wokół siebie ogrom wiernych fanów. Nawet skandal z jazdą pod wpływem alkoholu nie sprawił, że się od niej odwrócili. Jednak po tym wydarzeniu gwiazda zdecydowała się na jakiś czas zniknąć z show-biznesu i social mediów. W ciszy próbowała się uporać z tym, co się wydarzyło. Na scenie pierwszy raz pojawiła się po kilku miesiącach i było to w minionego sylwestra.

Gwiazda została wówczas bardzo ciepło przywitana przez publiczność. Nic dziwnego, że w tym roku również przyjęła propozycję występu w Polsacie. Robi to regularnie od kilku lat. W Chorzowie zaśpiewała swoje flagowe przeboje, ale my przyglądamy się jej stylizacji.

Niestety tym razem coś poszło nie tak. Beata zawsze zachwycała wymyślnymi strojami i teraz również postawiła na blask i cekiny. Coś jednak nie udało się z fryzurą i makijażem. Widać, że wokalistka ma stanowczo zbyt jasny podkład do jej karnacji. Makijaż oczu też pozostawia sporo do życzenia i zdaje się rozmazany. Niechlujna burza loków także nie sprawia najlepszego wrażenia.

Niestety nie była to zbyt udana stylizacja. Zdjęcia w naszej galerii. 

  • Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2022
  • Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2022
  • Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2022
  • Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2022
  • Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2022
  • Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2022
  • Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2022
[1/7] Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2022
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także