NewsySylwester 2022. TVP ujawniła zagraniczną gwiazdę! Miała być Dua Lipa, ale BĘDZIE ONA!

Sylwester 2022. TVP ujawniła zagraniczną gwiazdę! Miała być Dua Lipa, ale BĘDZIE ONA!

Gwiazda Sylwestra Marzeń TVP 2022
Gwiazda Sylwestra Marzeń TVP 2022
Elwira Szczepańska

23.12.2022 19:20, aktual.: 23.12.2022 23:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sylwester Marzeń z Dwójką już niedługo, a TVP stara się zapewnić widzom, jak zresztą każdego roku niezapomniane emocje. Publiczny nadawca stara się przyciągnąć na scenę w Zakopanem wielkie gwiazdy, które zachęcą publiczność do zabawy. Przypomnijmy, że w zeszłym roku na Podhalu pojawił się Jason Derulo, który był wielką gwoździem wieczoru. Nie zabrakło też Zenka Martyniuka i innych gwiazd disco-polo.

W tym roku TVP nie opublikowało jeszcze oficjalnej listy wszystkich gwiazd, które będą występować na scenie w Zakopanem, ale jest już kilka pewnych nazwisk. Nie zabraknie Zenka Martyniuka, będzie też Marina i Maja Hyży. Ponadto mają zaśpiewać: Sławomir i Kajra, zespół Boys, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Viki Gabor.

Sylwestra Marzeń z Dwójką poprowadzą: Ida Nowakowska, Izabella Krzan, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

W piątek 23 grudnia stacja podała do wiadomości publicznej nazwisko zagranicznej gwiazdy. Czy ktoś się tego spodziewał? Co za niespodzianka!

Mel C ze Spice Girls gwiazdą Sylwestra Marzeń z Dwójką

Dua Lipa miała stanąć na tej samej scenie z takimi gwiazdami jak Zenek Martyniuk, Edyta Górniak, Marina czy Golec uOrkiestra. Telewizja Polska co roku stara się o angaż dużej zagranicznej osobowości, która ma przyciągnąć publiczność do Zakopanego i widzów przed ekrany. Rok temu był to Jason Derulo, a w poprzednich latach pojawiali się tacy artyści jak Natalia Oreiro, Luis Fonsi czy Thomas Anders. Okazało się jednak, że to nie ona rozgrzeje estradę, a pojawi się ona i będzie ostro!

Telewizja Polska zdradziła, że na Podhalu pojawi się była Spice Girls, Melanie C!

OSTRO @melaniecmusic ze @spicegirls  jedną z gwiazd Sylwestra Marzeń #badzmyrazemtvp – podała do wiadomości publicznej stacja.
Jestem ogromnie podekscytowana faktem, że Sylwestra spędzę z Wami w Zakopanem. Będziemy się świetnie bawić i wspólnie świętować nadejście nowego roku! – powiedziała Melanie w nagraniu skierowanym do polskiej publiczności.

Sama Mel C zdecydowała się nagrać dla fanów krótkie zaproszenie, w którym zapowiedziała, że razem z nimi pożegna stary rok w Zakopanem. Będziecie razem z Dwójką?

Kim jest Mel C?

Grupa Spice Girls, współtworzona przez Melanie, była fenomenem na międzynarodową skalę. Słynne „Spicetki” sprzedały ponad 100 milionów płyt na całym świecie, co uczyniło je najpopularniejszym girls bandem wszech czasów. Ich pierwszy krążek rozszedł się w rekordowej licznie ponad 31 milionów egzemplarzy. Debiutancki singiel „Wannabe” zajął pierwsze miejsce na listach przebojów w 27 krajach. Dziś na You Tube ma 596 milionów wyświetleń. Magazyn „Rolling Stone” okrzyknął Spice Girls największym fenomenem brytyjskiej muzyki rozrywkowej od czasu The Beatles. Otrzymały liczne nagrody, w tym prestiżową Brit Award za wybitny wkład w muzykę.

Grupę Spice Girs stworzyło pięć charyzmatycznych dziewczyn, wybranych spośród setek, które w 1994 roku odpowiedziały na prasowy anons o naborze do zespołu. Tak rozpoczęła się wielka, światowa kariera Viktorii Adams (aktualnie Beckham), Melanie Brown, Emmy Bunton, Geri Halliwell (aktualnie Horner) oraz Melanie Chisholm. Ta ostatnia przez wielu dziennikarzy uznawana była za najlepszą wokalistkę wśród słynnych „spicetek”. Z uwagi na  wizerunek twardej, wytatuowanej dziewczyny w dresie i sportowych butach zyskała przydomek Sporty Spice.

Dziś Melanie C z powodzeniem rozwija karierę solową. Jej album zatytułowany „Beautiful Intenstions” z 2005 roku uzyskał status złotej płyty w Szwajcarii i Niemczech. Późniejszy singiel „Rock me” stał się oficjalnym motywem przewodnim Mistrzostw Świata FIFA Kobiet 2011. W listopadzie tego roku otrzymała owację na stojąco, odbierając nagrodę Inspirational Artist Award przyznawaną przez redakcję Music Week.

Melanie C realizuje się także jako aktorka. Występowała w musicalach, teatrze i kilku produkcjach filmowych. Brała udział w australijskiej edycji programu „X Factor”, „Tańcu z gwiazdami”, „The Voice Kids” oraz gwiazdorskim show „Queens for the Night”. Jest zapaloną kibicką Liverpool FC i triathlonistką. Wychowuje nastoletnią córkę Scarlet.

Nie będzie to jej pierwsza wizyta w Polsce. Melanie C wielokrotnie koncertowała w naszym kraju, a jej przeboje takie jak I turn to you, Never be the same again, The moment you believe czy Northern star odniosły ogromne sukcesy na listach przebojów. Poniżej jeden z występów brytyjskiej gwiazdy podczas koncertu Hity na czasie.

Melanie C ujawnia kulisy z życia Spice Girls
Melanie C ujawnia kulisy z życia Spice Girls
Melanie C zastraszana przez Spice Girls
Melanie C zastraszana przez Spice Girls
Mel C - Gwiazda Sylwestra Marzeń 2022
Mel C - Gwiazda Sylwestra Marzeń 2022
Melanie C
Melanie C
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także