NewsyTVN tuż przed północą wystrzeli sylwestrową petardę! Fani Edyty Górniak i Eurowizji będą zachwyceni!

TVN tuż przed północą wystrzeli sylwestrową petardę! Fani Edyty Górniak i Eurowizji będą zachwyceni!

Sylwester 2019: Edyta Górniak
Sylwester 2019: Edyta Górniak
Adam Streb

31.12.2019 07:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edyta Górniak będzie jedną z największych gwiazd tegorocznej imprezy sylwestrowej TVN-u. Jej nazwisko gwarantuje wysoką oglądalność i najwyższy poziom. Właśnie dlatego o jej udział w zabawie biły się wszystkie stacje telewizyjne.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, Edyta pojawi się na koncercie w Warszawie. Oprócz swoich wielkich przebojów, artystka przygotowała niespodziankę, którą widzowie zobaczą w ostatnich minutach 2019 roku. To prawdziwa gratka dla fanów piosenkarki, ale nie tylko. Z pewnością ucieszy ona również niejednego sympatyka Eurowizji.

Sylwester 2019: Występ Edyty Górniak przed północą. Co przygotowała?

Wiemy już, że TVN w sylwestrową noc wystrzeli prawdziwą muzyczną petardę. Edyta Górniak w ostatnią noc 2019 roku zaśpiewa swój premierowy utwór, My Way. Fani gwiazdy i Eurowizji z pewnością będą w siódmym niebie.

Utwór My Way nie ma jeszcze klipu, ale w sieci pojawiło się oficjalne Lyrics Video. Fragment tego przeboju pierwszy raz usłyszeliśmy w czołówce reality-show z udziałem artystki. Już wtedy internauci apelowali do gwiazdy, by wysłała swój chwytliwy numer na konkurs, na którym w 1994 roku zajęła 2. miejsce:

Promować, gdzie się da i na Eurowizję z tym kawałkiem, to jest petarda! – czytamy w jednym z komentarzy.
Edyta Górniak i Gromee
Edyta Górniak i Gromee

Co ona na to?

Było takie zapytanie. Skoro byliśmy osobno, to może teraz razem. Może? Ja nie wiem. Chociaż ja zamknęłam ten temat Eurowizji, ale było takie zapytanie, więc pewnie ten temat wróci na początku przyszłego roku. Nie chcę się tak nastawiać ani na tak, ani na nie, natomiast gdzieś tam w sobie zamknęłam ten temat. Gromee mi pokazywał te zapytania od fanów i dziennikarzy. Może? Jest to pewne, że połączyliśmy siły. Jest to naprawdę duet – powiedziała Edyta Górniak w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Póki co piosenka, którą dla diwy skomponował Gromee, wyrasta na nowy hit radiowy i telewizyjny.

Edyta Górniak i Gromee
Edyta Górniak i Gromee
Edyta Górniak i Gromee nadrywają wspólny duet
Edyta Górniak i Gromee nadrywają wspólny duet
Edyta Górniak - Big Brother
Edyta Górniak - Big Brother
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także