Ostatnio udało się nam porozmawiać z Karoliną o tym, jak wyglądają jej przygotowania do Świąt:
To jest strojenie domu, "pierniczenie" czyli pieczenie pierników wspólnie z dzieciakami, to jest przygotowywanie potraw świątecznych, ganianie za prezentami, ukrywanie się ze wstążkami i papierami, żeby je w tajemnicy zapakować. Ja uwielbiam ten czas!
Niezwykle spodobało nam się określenie Karoliny na pieczenie pierniczków:
Pierniczenie. To się przyjęło, nawet koleżanki to ode mnie ukradły.
Trzeba przyznać, że to niezwykle oryginalne określenie na pieczenie pierniczków!