Trenerka pochwaliła się na swoim Instagramie świątecznym zdjęciem całej rodziny. Na fotografii zauważyć można kilka pokoleń familii Lewandowskich :) Patrząc na ich uśmiechy można wywnioskować, że kolacja wigilijna była smaczna, a święty Mikołaj trafił z prezentami :)
A co królowało na ich wigilijnym stole? Czy małżonkowie konsekwentnie zjedli zdrowe i dietetyczne potrawy, czy może tego dnia zrobili wyjątek i dali się skusić na nieco bardziej kaloryczne smakołyki? Okazuje się, że 24 grudnia Anna i Robert zjedli pierogi, jednak te przyrządzone z mąki bezglutenowej. Piłkarz opowiedział też o swoich najlepszych, świątecznych prezentach, jakie dostał, gdy był nastolatkiem:
Ciekawe, co sportowiec dostał od swojej ukochanej ;)
A co Wam przyniósł tego roku święty Mikołaj? :)