NewsyŚwiąteczny odcinek "Rolnik szuka żony": Zbyszek nie jest z Kasią, a Natalia i Paweł planują ślub!

Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony": Zbyszek nie jest z Kasią, a Natalia i Paweł planują ślub!

Rolnik szuka żony
TVP
Rolnik szuka żony TVP
Michał Gołębiowski

28.12.2014 15:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co nowego u rolników?

W święta Bożego Narodzenia, TVP pokazało wyjątkowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". Prowadząca program, Marta Manowska próbowała dowiedzieć się od rolników, co u nich słychać oraz czy utrzymują kontrakt z uczestniczkami programu, które miały zostać ich żonami. Jak wyglądają te relacje dwa miesiące po zakończeniu programu?

Adam, który odrzucił po finale Anię, twierdzi, że wciąż są przyjaciółmi.

"Przyjaźnimy się i to jest najważniejsze. Od tego trzeba zacząć. Może przerodzi się ta przyjaźń w miłość. Nie wykluczam tego", powiedział Adam.

Co myśli o tym Ania? Tego Adam nie zdradził. Powiedział, że nie rozmawiają o tym. Jednak z poprzedniego odcinka dowiedzieliśmy się, że Ania jest już w związku z innym mężczyzną, więc małe są szanse na to, że ta przyjaźń przerodzi się w coś głębszego.

Wielkim zaskoczeniem tego odcinka była wizyta u Zbyszka. Rolnik kilka miesięcy temu odremontował cały dom na przyjazd Kasi, a gdy wydawało się, że łączy ich uczucie, Kasia oświadczyła, że nie przeprowadzi się do Zbyszka na wieś i zostanie w rodzinnym Gdańsku!

"To już skończona sprawa. Był taki moment, kiedy myślałem o tym na poważnie, ale tylko był. Zastanawiam się, po co się zgłaszała do programu, bo idea programu była taka, że ona musiała widzieć siebie bardziej na wsi", powiedział Zbyszek.

Podobnie losy potoczyły się u Grzegorza i Stanisława. Żaden z nich nie spotyka się z uczestniczkami programu, ale obaj przyznają, że nadal szukają żon, a po finale programu nie mogą narzekać na brak zainteresowania ze strony kobiet.

Jedynie u Pawła wszystko potoczyło się, jak w scenariuszu do komedii romantycznej. Znalazł piękna, inteligentką dziewczynę, która widzi z nim swoją przyszłość. Myślą już nawet o ślubie!

"Paweł już wszystko ustalił. Ja się tylko dowiaduję o tych faktach: w jakim kościele, w jakim miejscu", powiedziała Natalia.

Mówi się, że producenci "Rolnik szuka żony" chcą, żeby pierwszy odcinek drugiego sezonu zaczął się od ślubu. Teraz wiemy, że jest na to duża szansa!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także