Karolina na co dzień zajada się niskokalorycznymi, warzywno-owocowymi posiłkami. Czy w święta Karolina przestanie liczyć kalorie i przez trzy dni pozwoli sobie na obfite posiłki?
Ja w czasie świąt nie grzeszę mocno, dlatego, że ja lubię kapustę wigilijną, która jest zdrowa i dietetyczna, lubię rybę, za potrawami mącznymi typu pierogi nie przepadam, dlatego jestem wolna. Ewentualnie zjem małego śledzika.
A co Karolina myśli o modzie na zdrowe potrawy wigilijne, np. bezglutenowe ciasta?
Dlaczego nie. Bezglutenowe ciasta, jeżeli są w stylistyce świątecznej to okay. Chociaż są też tacy co mówią, że święta to jest taki czas rozpusty, kiedy można sobie na wszystko pozwolić. Ja myślę,że możemy sobie na wszystko pozwolić, ale możemy zrobić to zdrowo.
Zgadzacie się ze zdaniem Karoliny? Cała rozmowa poniżej.