NewsyWynik meczu Polska-Serbia. Kto wygrał?

Wynik meczu Polska-Serbia. Kto wygrał?

Karolina Stęclik
23.03.2016 23:06, aktualizacja: 23.03.2016 23:20

Dzisiaj oczy fanów sportu a zwłaszcza piłki nożnej były zwrócone w stronę stadionu Lecha w Poznaniu, gdzie odbył się mecz Polska - Serbia. Spotkanie reprezentacji Adama Nawałki rozpoczęło się o godzinie 20:45. Początek nie był najlepszy w wykonaniu podopiecznych Nawałki, ale z każdą minutą gra wyglądała lepiej. Jednak w przekroju całej połowy to Serbowie stworzyli więcej groźnych sytuacji. Nie potrafili ich wykorzystać, za to Polacy, a konkretniej Kuba Błaszczykowski umieścił piłkę w siatce i tym sposobem po pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0.

Choć w drugiej połowie spotkania Polacy ruszyli do kontry, wynik meczu pozostał niezmienny. Tym sposobem nasza reprezentacja zwyciężyła z Serbią 1:0! Nie był to najlepszy mecz reprezentacji Polski, ale na pewno dużym pozytywem jest to, że zaczęła 2016 rok od zwycięstwa.

Przed naszą kadrą jeszcze jeden sprawdzian na tym zgrupowaniu - w sobotę o godz. 17:30 we Wrocławiu zmierzymy się z Finami.