Jastrząb Seriale"Strażacy" w nowym składzie. Kto dołączył do obsady serialu?

"Strażacy" w nowym składzie. Kto dołączył do obsady serialu?

"Strażacy" w nowym składzie. Kto dołączył do obsady serialu?
Magda Guss-Gasińska
24.02.2016 17:00, aktualizacja: 24.02.2016 18:40

''Strażacy''wracają do akcji. Już w sobotę 5 marca na antenie TVP1 pojawi się 2 sezon "Strażaków" Co wydarzy się w nowych odcinkach ? Adam (Maciej Zakościelny) wróci do swojej jednostki w stolicy. Dowiemy się też, która z pań ostatecznie skradnie jego serce - Kamila (Weronika Rosati), czy Magda (Marta Ścisłowicz).

Na ekranie pojawią się aktorzy znani nam z poprzednich odcinków, ale nie tylko. Na gościnnych występach w ''Strażakach'' pojawią się:

  • Mateusz Banasiuk - aktorwcieli się w rolę Staszka "Młodego". Najmłodszy członek jednostki nie będzie mógł liczyć na ulgowe traktowanie. Zdolny i wysportowany strażak będzie brał udział w prawie każdej akcji ratunkowej.
  • Redbad Klynstra - zastąpi Wojtka (Maciej Mikołajczyk). To doświadczony strażak, który od 15 lat pracuje w zawodzie. Mężczyzna nie zamierza robić kariery, ale skupia się na każdej akcji i daje z siebie sto procent. Taki pracownik to skarb!

Sprawdź, co wydarzy się w 1 odcinku "Strażaków"

Opis 11 odcinka: Komendant informuje Boryckiego, że jego okres próbny na stanowisku dowódcy się skończył i zostaje on odwołany. Później Kosmala podczas odprawy odczytuje rozkaz, zgodnie z którym na stanowisko sprawowane do tej pory przez Rafała powołany zostaje Adam. Centrum powiadamiania ratunkowego odbiera zgłoszenie o katastrofie kolejowej w okolicach Żyrardowa. Tomek i Kosmala ustalają dokładną lokalizację zderzenia pociągów. Wojnar orientuje się, że jednym z nich podróżowała Kamila. Na miejscu wypadku zjawiają się Magda, Dario, Boguś, Witek, Basia i Jacek. Rozpoczyna się skomplikowana akcja ratunkowa.

Aktorzy na planie serialu Strażacy
Aktorzy na planie serialu Strażacy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także