NewsySposób Ewy Chodakowskiej na 5 kg mniej. Efekty widoczne w miesiąc!

Sposób Ewy Chodakowskiej na 5 kg mniej. Efekty widoczne w miesiąc!

Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska
07.11.2023 21:26

Ewa Chodakowska to znana trenerka fitness. Od lat dzieli się radami dotyczącymi zdrowego stylu życia na Instagramie i YouTubie. Z jej pomocą tysiące osób odzyskały smukłą sylwetkę i pewność siebie. Zdaniem Ewy, droga do wymarzonej figury wcale nie musi wiązać się z męką. Jak więc tego dokonać?

Jak zrzucić 5 kilogramów w miesiąc? Prosty sposób Ewy Chodakowskiej

Po pierwsze - woda. Właściwe nawodnienie organizmu to podstawa zdrowego odchudzania. Trenerka radzi, aby pić 3 litry wody dziennie. Kolejna zasada to ruch - bez aktywności fizycznej trudno o utratę wagi. Nawet regularne nawadnianie organizmu w połączeniu z ograniczeniem kalorii może okazać się niewystarczające. Zdaniem Chodakowskiej, kluczowym posiłkiem w ciągu dnia jest śniadanie, które powinno być źródłem białka i zdrowych tłuszczy. Kolejne punkty obejmują planowanie i regułę 80/20. Planowanie zakupów i posiłków to skuteczne przeciwdziałanie podjadaniu niezdrowych przekąsek. Z kolei reguła 80/20 oznacza, że 80% dziennej diety powinno składać się z pełnowartościowych posiłków, a 20% z nich może być mniej zdrowych. Dzięki temu mózg nie będzie traktował takiej diety jak wyrzeczenia.

Ewa Chodakowska zdradza, czego nie robić podczas odchudzania

Przede wszystkim, nie wolno zaharowywać się na śmierć i do wszystkiego podchodzić z umiarem. Dzięki temu jest większa szansa na to, że się nie zniechęcimy na starcie. Trenerka podkreśla, że podjadanie i przejadanie się to dwa podstawowe nawyki, które na pewno nie przybliżą nas do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

Wypróbujecie jej metodę?

Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także