NewsyJest nowy hit Spice Girls! Po 25-latach wydały piosenkę. Ekscytacja fanów sięgnęła zenitu

Jest nowy hit Spice Girls! Po 25‑latach wydały piosenkę. Ekscytacja fanów sięgnęła zenitu

Spice Girls z nową piosenką Feed Your Love
Spice Girls z nową piosenką Feed Your Love
Elwira Szczepańska
09.07.2021 16:40, aktualizacja: 09.07.2021 17:28

Spice Girls w latach 90. podbiły cały świat. Dziewczyny zgarniały wszystkie nagrody, pojawiały się na najważniejszych wydarzeniach i podpisywały kontrakt za kontraktem. Zyskały niewiarygodną popularność. Doczekały się nawet filmu Spice World, który okazał się hitem w Wielkiej Brytanii, a pokazywał ich życie od kulis.

Pięć pięknych, utalentowanych dziewczyn podbiło listy przebojów na całym świecie, a na ich koncerty przychodziły prawdziwe tłumy. Mimo to, po sześcioletniej działalności rozwiązały girlsband, by potem na krótki czas wracać, by uszczęśliwiać fanów.

W zeszłym roku niespodziewanie na oficjalnym Instagramie jednej ze spicetek pojawiło się zdjęcie Mel B, Mel C, Geri Halliwell i Emmy Bunton, które zapowiedziały swój wielki powrót na scenę. Przygotowania do tego wydarzenia trwały kilka miesięcy i w końcu nadszedł ten dzień. W maju Spice Girls znów zaśpiewały razem w Dublinie, ale w składzie brakowało Victorii, która nie zdecydowała się na powrót, wyjaśniając nieobecność licznymi zobowiązaniami.

Spice Girls wracają z nową piosenką Feed Your Love

Spice Girls w wyjątkowy sposób postanowiły uczcić 25. lecie pojawienia się ich największego chyba hitu, Wannabe. 9 lipca ukazała się limitowana EP-ka. Zawiera oryginalny singiel Wannabe oraz nigdy wcześniej nieopublikowane demo z tej piosenki, a także remix w wykonaniu Juniora Vasqueza.

Gwiazdy dorzuciły do tego nigdy wcześniej nieopublikowany utwór Feed Your Love. Piosenka miała się pojawić na debiutanckiej płycie Spice, ostatecznie jednak nie trafiła na ścieżkę dźwiękową.

Przez lata do internetu wyciekło sporo niepublikowanych utworów, ale to Feed Your Love jest jednym z nielicznych, który udało się zachować w archiwach wytwórni Virgin. Dopiero po 25 latach ujrzał on światło dzienne.

Ostatni raz Geri Horner (wówczas Halliwell), Victoria Beckham (wtedy Adams), Mel B, Melanie C i Emma Bunton wypuściły nową muzykę w 2007 roku na albumie Greatest Hits. Co więcej, jak podaje portal Attitude, za Feed Your Love odpowiadają nie tylko wszystkie Spice Girls, ale też Richard Stannard i Matt Rowe, czyli współautorzy tekstu do Wannabe.

Fani nie ukrywają wdzięczności i słów zachwytu dla girlsbandu. W social mediach publikują mnóstwo komplementów pod adresem piosenki.

Chociaż EP-ka Wannabe25 zadebiutowała online 9 lipca, na nośnikach fizycznych, czyli płytach i kasetach pojawi się za dwa tygodnie. Poniżej publikujemy odnośnik, do nowej płyty gwiazd dostępnej na Spotify.

https://open.spotify.com/album/1tFyfGyTsrI95m2xBUjczL#_=_

Spice Girls
Spice Girls
Obraz
Książę Harry i Spice Girls
Książę Harry i Spice Girls
May 20, 1997; Cannes, FRANCE; The SPICE GIRLS at the 1997 Cannes Film Festival. Mandatory Credit: Photo by Frederic Injimbert/ZUMA Press. (©) Copyright 1997 by Frederic Injimbert
May 20, 1997; Cannes, FRANCE; The SPICE GIRLS at the 1997 Cannes Film Festival. Mandatory Credit: Photo by Frederic Injimbert/ZUMA Press. (©) Copyright 1997 by Frederic Injimbert
Obraz
Spice Girls
Spice Girls
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także