NewsyAgnieszka Szulim pokazała zdjęcie ze ślubu w rajskiej scenerii

Agnieszka Szulim pokazała zdjęcie ze ślubu w rajskiej scenerii

Agnieszka Szulim zdjęcie ze ślubu na Mauritius
Agnieszka Szulim zdjęcie ze ślubu na Mauritius
Karol
27.04.2016 15:20

To dopiero niespodzianka! Agnieszka Szulim zaskoczyła na Instagramie swoich fanów zdjęciem ze ślubu. Od razu uspokajamy wszystkich zniecierpliwionych - nie był to ślub gwiazdy TVN, a pary, którą spotkała przez przypadek. Tyle wystarczyło, żeby dziennikarka od razu rozpłynęła się nad swoimi planami na bliską przyszłość. Wiadomo bowiem, że Szulim w tym roku poślubi Piotra Woźniaka-Staraka.

Pod zdjęciem zakochanej pary na egzotycznej plaży Agnieszka umieściła hasztagi, w których nawiązała do (swojej?) ceremonii. Wszystko wskazuje na to, że ślub pod palmami na białym piasku to również jej marzenie. Czy to oznacza, że Szulim i Starak powiedzą sobie sakramentalne "tak" za granicą?

#chwilalenistwa #atymczasempoprawej #niespodziewanie #nietylkostopy.. Znajdź ? #ślubneinspiracjenażywo #całkiemmiło #ciekaweczybędzieimpreza ?????

Dodajmy, że Agnieszka wyleciała na Mauritius razem z Joanną Przetakiewicz. Gwiazdy wybrały się na obóz treningowy Ewy Chodakowskiej. Na Instagramie można znaleźć sporo zdjęć z bajecznymi widokami. Nas szczególnie urzekło to jedno.

Według polskiego przesądu, spotkanie młodej pary z uśmiechem na twarzy gwarantuje udane małżeństwo. Oby to był dobry omen :)

Ślubne zdjęcie na Instagramie Agnieszki Szulim
Ślubne zdjęcie na Instagramie Agnieszki Szulim
Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim - Srebrne Jabłka 2016
Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim - Srebrne Jabłka 2016
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także