NewsyŚlub Szymona Hołowni. Tak skromnej sukni panny młodej w polskim show-biznesie jeszcze nie widzieliśmy

Ślub Szymona Hołowni. Tak skromnej sukni panny młodej w polskim show-biznesie jeszcze nie widzieliśmy

Ślub Szymona Hołowni
Ślub Szymona Hołowni
Elwira Szczepańska
01.02.2023 19:20, aktualizacja: 02.02.2023 01:39

Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska-Hołownia pobrali się 7 lat temu, a 30 stycznia świętowali tzw. wełnianą rocznicę ślubu. Obecnie są rodzicami dwóch uroczych dziewczynek - czteroletniej Marii i rocznej Elżbiety.

O tym, jak się poznali, dziennikarz i polityk opowiedział w jednym z wywiadów:

Nie wiem, skąd przyszedł mi do głowy pomysł, by namówić producentów "Mam talent!", żebyśmy część zdjęć nagrali na wojskowym lotnisku w Mińsku Mazowieckim. Załatwiono wszystkie zgody, przygotowano nam lotnicze kombinezony, pozwolono wsiąść do MiG-a. W domku pilota zobaczyłem na jakiejś rozpisce jedno kobiece nazwisko. Zapamiętałem, bo wydało mi się to niezwykłe. Później zalajkowałem profil bazy, a portal społecznościowy przez swoje algorytmy zaproponował mi znajomość z Ulą Brzezińską, której nazwisko od razu skojarzyłem. Napisałem. Dostałem odpowiedź – opowiadał o tym, jak poznał żonę Szymon Hołownia.

Szymon i Urszula mają za sobą dwa śluby - najpierw wzięli cywilny, którym pochwalił się już wcześniej, a tydzień później drugi - kościelny. Uroczystość miała miejsce we Włoszech.

Dokładnie sześć lat temu, w Rzymie, na Piazza Navona… Dziś oboje zapomnieliśmy o tej rocznicy w ferworze noworodkowego zamieszania. Pamiętaliśmy jeszcze przed porodem Eli, że mamy pamiętać, ale teraz jesteśmy zakręceni jak butelka ze smoczkiem na najprostszym celu: PRZEŻYĆ! (...) W poprzednich latach lubiliśmy wracać do Rzymu w tym czasie, w tym roku - wiadomka, ale poczekamy i kiedyś wybierzemy się tam z dziewczynkami. Poopowiadamy im, pooprowadzamy - zdradził rok temu.

Więcej pisaliśmy o tym tutaj. To już 7 lat jak są małżeństwem, a rocznicę Hołownia uczcił wyjątkowym zdjęciem. Co robili tego dnia?

Szymon Hołownia świętuje 7. rocznicę ślubu niepublikowanym zdjęciem z uroczystości. Jak ubrana była panna młoda?

Szymon Hołownia opublikował zdjęcie z dnia ślubu. Widać na nim, jak z żoną idą uliczką, a w tle duchowni i włoskie krajobrazy. Jak uczcili ten dzień?

7 lat. :) Ula w pracy, ja właśnie położyłem spać dwie małe buntowniczki, i taka to w tym roku nasza rocznica… Najpiękniejsza. Bo nasza. Mania narysowała dziś tysiąc laurek bo to „urodziny naszej rodziny”, a Ela uznała chyba, że to Sylwester, patrząc po tym, kiedy udało mi się ją położyć… :) Dobrze, że wczoraj mieliśmy moment dla siebie, dobry film na Netfliksie, wino które piliśmy na weselny brunch tamtego dnia, no i czipsy… Szaleństwa młodych (to o żonie) rodziców :) To jest cud, że się spotkaliśmy, że idziemy razem. Tyle żeśmy już przeszli, tyle pewnie jeszcze przed nami… Najwspanialsza przygoda życia. Bo najwspanialsza jej Współautorka. Moja Kochana. Moja Ula - napisał.

Pod postem mnóstwo ciepłych słów, a my patrzymy na sukienkę panny młodej, którą po raz pierwszy widzimy w całej okazałości. Kreacja była tradycyjnie biała, ale spod spódnicy wyglądają, zdaje się sportowe buty. Do tego góra przypomina gładki sweterek z luźno opadającym golfem. Jak wam się podoba?

  • Szymon Hołownia z żoną w Gdańsku
  • Szymon Hołownia z rodziną na spacerze
  • Szymon Hołownia świętuje 7. rocznicę ślubu niepublikowanym zdjęciem z uroczystości
  • Szymon Hołownia - ślub
  • Szymon Hołownia wziął dwa śluby
  • Szymon Hołownia po raz drugi zostanie ojcem
  • Szymon Hołownia komentuje wynik wyborów prezydenckich
[1/7] Szymon Hołownia z żoną w Gdańsku
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także