Jesteśmy po ślubie już 36 lat. Chcemy za 4 lata odnowić przysięgę. Zdzisław się cieszy, że zaciągnie mnie do kościoła – mówi w rozmowie z Super Expresem Grażyna Jasik.
Piosenkarka jest bardzo szczęśliwa z tego powodu i już planuje szczegóły całej uroczystości. Chce wspierać mamę w tak ważnym dniu:
No ja mam nadzieję, że wezmą ten ślub. Zrobimy wesele, trzeba wynająć wielką salę!
Podobno Edyta chce zaśpiewać specjalnie dla państwa młodych. A póki co zarówno ona, jaki i Allan przygotowują się do innej, ważnej uroczystości – komunii syna.