Ja myślę, że Zenek jest cały czas królem disco polo, dlatego że my gramy inną dziedzinę muzyki, jest to rock polo, czyli granie na żywo. Mamy muzyków na koncercie, którzy rockowo grają na żywo. Wybitne chłopaki, instrumenty rockowe, w połączeniu z muzyką rozrywkową. Poza tym Zenek jest osobą, która 25 lat jest już w branży muzycznej i świetnie sobie radzi i życzyłbym sobie, żeby nasz projekt też tyle lat trwał, i żebyśmy byli w takiej kondycji. Prywatnie się bardzo lubimy, nie ma tutaj żadnego konfliktu, nie ma żadnego pojedynku. Trzymamy za siebie kciuki. Zenek powiedział - Sławomir, zróbmy sobie wspólne zdjęcie, będziemy mieli pamiątkę z Sylwestra – wyznał wokalista w rozmowie z naszą reporterką
Czy jest szansa na to, aby Sławomir i Zenon nagrali wspólną piosenkę?
My jesteśmy otwarci, natomiast teraz pracujemy nad swoim repertuarem, moim autorskim i teraz na nim będziemy się koncentrować
Chcielibyście, aby panowie nagrali wspólną piosenkę? Byłby hit?