NewsyPartner Ewy Wachowicz w "Must Be The Music"! Jego głos doskonale znacie z radia

Partner Ewy Wachowicz w "Must Be The Music"! Jego głos doskonale znacie z radia

Sławek Kowalewski, partner Ewy Wachowicz w Must Be The Music 11
Sławek Kowalewski, partner Ewy Wachowicz w Must Be The Music 11
Karol

15.04.2016 16:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chociaż Polsat emituje już 11. edycję Must Be The Music, program nie przestaje nas zaskakiwać. Niedawno w show pojawiła się Anna Cyzon, której występ Kora uznała za najlepszy w tym sezonie. Teraz kanadyjska wokalistka może mieć zagrożenie w postaci znanego dziennikarza. Mowa o Sławku Kowalewskim, który od 2002 roku pracował w RMF FM. Prywatnie jest partnerem Ewy Wachowicz.

Na początku był autorem porannego programu Wolno wstać, a następnie prowadził codziennie południowe pasmo Byle do piątku. W grudniu ubiegłego roku postanowił jednak odejść z rozgłośni, w której pracował 13 lat.

Po blisko 13 latach pracy w jednym miejscu trudno odnaleźć w sobie tyle entuzjazmu co na początku - tłumaczy swoją decyzję o odejściu z radia.

Dlaczego 44-latek postanowił wystąpić przed jury Must Be The Music?

Powiedziałem sobie, że dosyć spełniania marzeń innych, przyszedł czas na mnie i na swoje marzenia. Poza tym, tak sobie myślę, że jak nie postawię pierwszego kroku, nigdy nie będę wiedział, jak daleko mogę zajść. Myślę, że to jest dobry moment – ten czas kiedy zakończyłem współpracę z radiem – by wrócić do tego, co najbardziej kocham, czyli do śpiewania – tłumaczy Sławek Kowalewski, który w młodości występował z wieloma zespołami rockowymi i grał na festiwalach muzycznych, m.in. w Jarocinie.

Na scenie Must Be The Music radiowiec zaśpiewa utwór Nigdy więcej z repertuaru Piotra Szczepanika. Czy występ Sławka zachwyci jurorów Must Be The Music? Odpowiedź już w niedzielnym odcinku programu o godzinie 20:05 w Polsacie.

Dziennikarz Sławek Kowalewski w Must Be The Music 11
Dziennikarz Sławek Kowalewski w Must Be The Music 11
Partner Ewy Wachowicz w Must Be The Music 11
Partner Ewy Wachowicz w Must Be The Music 11
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także