Skolim będzie się MODLIŁ za Daniela Martyniuka. Złożył deklarację [WIDEO]
Znany z otwartego mówienia o swojej wierze Skolim został zapytany, czy w obliczu ostatnich wydarzeń pomodli się za Daniela Martyniuka. Artysta nie unikał odpowiedzi i podkreślił, że wiara odgrywa w jego życiu kluczową rolę – także wtedy, gdy ktoś potrzebuje wsparcia.
Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska porozmawiała ze Skolimem. Zapytała go o sytuację, w jakiej znalazł się Daniel Martyniuk.
Skolim będzie się modlił za Daniela Martyniuka
Skolim, jeden z prowadzących program "Disco Star", gdzie często gościł Daniel, zadeklarował, że "trzyma kciuki" za syna Zenka Martyniuka. A czy będzie się za niego modlił? W końcu muzyk często deklaruje przywiązanie do wiary.
– Niech będzie, pomodlę się. To nigdy nie zaszkodzi – powiedział.
Daniel Martyniuk chce rozpocząć leczenie
W drugiej połowie lutego Daniel Martyniuk wydał oficjalne oświadczenie. Zobowiązał się w nim do tego, że niebawem rozpocznie leczenie.
Dziękuję wszystkim za wsparcie. Chce się leczyć dla rodziny, żony i synka, których bardzo kocham. Zrobię wszystko, żeby ich nie stracić. Zawsze byliście moją siłą i zrobię po prostu wszystko, żebyście chcieli być ze mną. Chce być też lepszym człowiekiem dla swoich rodziców, dzieci i rodziny. Przepraszam za wszystko, co się wydarzyło – napisał na Instagramie.