NewsySiostra Anny Przybylskiej opublikowała mocny film ze szpitala. Bolesna prawda o koronawirusie

Siostra Anny Przybylskiej opublikowała mocny film ze szpitala. Bolesna prawda o koronawirusie

Agnieszka Kubera Anna Przybylska
Agnieszka Kubera Anna Przybylska
Marta Borkowska
23.06.2020 07:40, aktualizacja: 23.06.2020 16:38

Anna Przybylska była postacią powszechnie znaną, a to za sprawą jej imponującej kariery. Mogliśmy ją oglądać w wielu produkcjach filmowych, sesjach zdjęciowych oraz licznych reklamach. Dość często w mediach pojawiała się również jej mama – pani Krystyna. Jednak mało kto znał jej siostrę.

Agnieszka Kubera praktycznie nie pokazywała się publicznie. Na swoim koncie ma zaledwie kilka wywiadów udzielonych po śmierci aktorki. Dziś postanowiła ponownie zabrać głos.

Siostra Anny Przybylskiej przypomina o COVID-19

Aktualnie nie tylko Polska, ale i świat zmaga się z pandemią koronawirusa, która nieprzerwanie trwa już kolejny miesiąc. Stan chorych na chwilę obecną to 32 312 potwierdzonych przypadków, w tym 1680 zgonów. Liczby te przerażają, jednak jak zauważyła siostra Anny Przybylskiej, niestety nie wszystkich. Sporo osób wydaje się bagatelizować ostrzeżenia i zapomina o grożącym niebezpieczeństwie. W dodatku Polacy zachowują się, jakby problem epidemii już ich nie dotyczył.

Agnieszka, która na co dzień ma do czynienia z pacjentami chorymi na COVID-19, postanowiła umieścić na swoim Instagramie post ku pamięci wszystkich. Udostępniła wideo ze szpitala, na którym widać dokładnie, co się dzieje z płucami osoby zarażonej. Dochodzi do zwapnienia organu, a zmiany te są niestety nieodwracalne.

Tak... po obserwacji totalnego rozluźnienia na ulicach przypominam, że COVID nadal jest z nami. Dowód w załączeniu! – napisała.

Na naszą wyobraźnię ten post zdecydowanie zadziałał. Życzymy Wam dużo zdrowia!

Kim jest siostra Anny Przybylskiej?

Agnieszka Kubera to starsza siostra Anny Przybylskiej. Dzieliło je cztery i pół roku różnicy. Chociaż obie miały zdecydowanie różne charaktery, to w trudnych chwilach choroby stały się sobie najbliższe na świecie. Siostra gwiazdy żyła z daleka od rozgłosu i bardzo jej to odpowiadało. Zamiast tego wybrała konkretny fach, pracuje w gabinecie tomografii komputerowej. Bardzo ciężko przeżyła odejście aktorki, przy której trwała aż do tragicznego dnia śmierci.

siostra Anny Przybylskiej przypomina o COVID
siostra Anny Przybylskiej przypomina o COVID
siostra Anny Przybylskiej przypomina o COVID
siostra Anny Przybylskiej przypomina o COVID
Agnieszka Kubera - siostra Anny Przybylskiej
Agnieszka Kubera - siostra Anny Przybylskiej
siostra Anny Przybylskiej
siostra Anny Przybylskiej
Agnieszka Kubera
Agnieszka Kubera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także