NewsyShawn Mendes miał już dość spekulacji o swojej orientacji. Zebrał się na odważne wyznanie. "To taka trudna sprawa"

Shawn Mendes miał już dość spekulacji o swojej orientacji. Zebrał się na odważne wyznanie. "To taka trudna sprawa"

Shawn Mendes jest gejem?
Shawn Mendes jest gejem?
Krystyna Miśkiewicz

15.12.2020 09:00, aktual.: 15.12.2020 16:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Shawn Mendes muzyką zajmuje się od dzieciństwa. Jako nastolatek zaczął nagrywać covery utworów największych gwiazd. Swoje wykonania umieszczał w serwisie społecznościowym Vine, który generował bardzo dużą oglądalność. Tam został odkryty przez wytwórnię Island Records, z którą podpisał swój pierwszy kontrakt. Było to zaledwie 6 lat temu. Teraz młody wokalista jest jedną z największych gwiazd światowej muzyki. Artysta o latynoskich korzeniach rozkochał w sobie wiele nastolatek na wszystkich kontynentach.

Chociaż do Shawana wzdycha wiele kobiet, to jego serce mocniej zabiło jedynie dla Camili Cabello. Kiedy gwiazdy spotkały się podczas nagrań do teledysku Senorita. Na planie klipu wybuchło płomienne uczucie. Zakochani od lipca 2019 roku tworzą jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie.

Camila Cabello i Shawn Mendes na spacerze podczas kwarantanny
Camila Cabello i Shawn Mendes na spacerze podczas kwarantanny

Pojawiają się razem na branżowych imprezach i brylują jako para na czerwonych dywanach. Paparazzi wiele razy przyłapali ich na wspólnych spacerach i okazywaniu sobie uczuć. Związek młodych artystów nie uciszył jednak plotek o homoseksualizmie Mendesa.

Shawn Mendes jest gejem? Wokalista o swojej orientacji

Odkąd młody artysta odnosi wielkie sukcesy, kolorowa prasa przygląda się nie tylko jego twórczości, ale także życiu prywatnemu. Cały czas dyskutuje się o orientacji Shawna. Chociaż od 1,5 roku tworzy udany związek, to wiele osób nadal uważa, że jest to jedynie przykrywka dla jego homoseksualizmu.

Muzyk w ostatnim podcaście Dax Shepard postanowił odnieść się do tych wszystkich spekulacji na swój temat. Otwarcie bronił środowiska LGBT.

Jest to dla mnie bardzo frustrujące, ponieważ w moim życiu są ludzie, z którymi jestem bardzo blisko, którzy są gejami i są w ukryciu. To taka trudna sprawa. Chcesz powiedzieć: „Nie jestem gejem, ale byłoby dobrze, gdybym był gejem", ale też nie ma nic złego w byciu gejem – wyznał 22-latek.

Shawn od dawna jest posądzany o skłonności homoseksualne. Nie boi się jednak przyznać do tego, że nie jest facetem, który ma typowo męskie zainteresowania. Był też wyśmiewany przez rówieśników ze względu na swój głos. W wywiadzie opowiedział, w jaki sposób dorastał i co tak bardzo podsycało doniesienia na jego temat.

Wszyscy nazywają mnie gejem odkąd skończyłem 15 lat. Nie jestem gejem. Miałem problemy przez brzmienie mojego głosu. I przez to, w jaki sposób siadam. Zawsze najpierw krzyżuję nogi i siadam w tej "kobiecej" pozycji. Nie dorastałem uprawiając zapasy, tylko plotąc warkoczyki – wyznał odważnie Shawn.

Myślicie, że te odważne słowa artysty zamkną w końcu spory temat jego orientacji?

Cały podcast poniżej:

  • Shawn Mendes i Camila Cabello całują się w basenie
  • Shawn Mendes, Camila Cabello
  • Camila Cabello i Shawn Mendes na spacerze podczas kwarantanny
  • Camila Cabello bez makijażu i Shawn Mendes bez koszulki
  • Shawn Mendes i Camila Cabello w czasie MTV VMA 2019
  • Shawn Mendes i Camila Cabello całują się
  • Shawn Mendes bez koszulki
  • Shawn Mendes z pomalowanymi paznokciami na plaży w Australii
[1/8] Shawn Mendes i Camila Cabello całują się w basenie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także