NewsyShakira została zaatakowana przez kiboli. Posunęli się do okropnych czynów. Aż przykro patrzeć

Shakira została zaatakowana przez kiboli. Posunęli się do okropnych czynów. Aż przykro patrzeć

Shakira
Shakira
Zuza Maciejewska

10.03.2021 09:00, aktual.: 10.03.2021 16:24

Shakira od wielu lat ciężko pracuje na swój sukces. Na dużej scenie zadebiutowała jako nastolatka i od tego momentu stara się utrzymać na fali popularności. Nagrywa piosenki, które w mig stają się przebojami. Dodatkowo koncertuje i swoją obecnością uświetnia najważniejsze imprezy. Tak jak w zeszłym roku, gdy wystąpiła z Jennifer Lopez podczas finału Super Bowl 2020. Artystki dały tak spektakularne show, że było o nim głośno jeszcze przez kolejne miesiące.

Piosenkarka stara się być w stałym kontakcie z fanami. Prowadzi konta w mediach społecznościowych, gdzie co jakiś czas dzieli się ciekawostkami ze swojego życia prywatnego. Niedawno pochwaliła się odważną metamorfozą, jaką przeszła. Przefarbowała włosy na różowy kolor. Internauci byli zachwyceni.

Shakira została obrażona przez kibiców. W jaki sposób?

Shakira znalazła balans między karierą a życiem prywatnym. Od 2011 roku jest w związku z hiszpańskim piłkarzem, Gerardem Piqué. Partnerzy wspierają się wzajemnie podczas ważnych wydarzeń, a także skupiają się na wychowywaniu dzieci. Mają dwóch synów: Milana i Sashę, których zdjęcia bardzo rzadko trafiają do sieci. Gdy tak się dzieje, wywołują one niemałe poruszenie. Tak jak w zeszłym roku, gdy gwiazda pochwaliła się rodzinnymi wakacjami. Fotografie rozczuliły najtwardsze serca.

Chociaż Shakira cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, przed meczem Ligi Mistrzów pseudokibice Paris-Saint-Germain posunęli się do okropnej prowokacji. Umieścili w Paryżu kilka transparentów. Jeden z nich głosił "Shakira do Jonquery". Autorzy treści odesłali więc gwiazdę do katalońskiego miasta, które jest znane z prostytucji.

To zachowanie sympatyków klubu piłkarskiego obiło się szerokim echem w hiszpańskich mediach. Uznało je za czyn haniebny i niedopuszczalny. Głos na ten temat zabrało też kierownictwo PSG. Na łamach prasy wydało ono krótki komunikat, w którym nie brakuje słów krytyki pod adresem autorów wspomnianych banerów:

PSG potępia stanowczo i bezwzględnie takie przesłania, które uznaje za śmieszne i całkowicie nie na miejscu.

Niestety nie jest to pierwszy raz, gdy piosenkarka została zaatakowana przez kiboli. Jakiś czas temu zwolennicy Espanyolu Barcelona pokazali transparent, który głosił, że "Shakira należy do wszystkich".

Shakira przeszła odważną metamorfozę
Shakira przeszła odważną metamorfozę
Shakira i Gerard Piqué pozują razem
Shakira i Gerard Piqué pozują razem
Shakira i Gerard Pique
Shakira i Gerard Pique
Shakira i Gerard Piqué na imprezie w Nowy, Jorku
Shakira i Gerard Piqué na imprezie w Nowy, Jorku
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także