NewsyCo Shakira ma na głowie? Nowa fryzura przed Super Bowl podzieliła fanów. J.Lo padnie z zazdrości!

Co Shakira ma na głowie? Nowa fryzura przed Super Bowl podzieliła fanów. J.Lo padnie z zazdrości!

Shakira - nowa fryzura
Shakira - nowa fryzura
Elwira Szczepańska
13.01.2020 23:30

Shakira, to piosenkarka, która zrobiła światową karierę. Zadebiutowała w 1991 roku, gdy w Kolumbii ukazał się na rynku jej pierwszy album studyjny zatytułowany Magia. Już wtedy wiadomo było, że gwiazda może pochwalić się nienaganną sylwetką i potężnym głosem. 9 lat po głośnym debiucie artystka została nagrodzona statuetką Grammy za swój koncert w ramach projektu MTV Unplugged. Później zyskała jeszcze większą popularność, kiedy weszła w związek ze słynnym hiszpańskim piłkarzem, Gerardem Piqué, z którym stworzyła szczęśliwą rodzinę.

Ostatnio na swoim Instagramie artystka zapowiedziała nową muzykę. Pokazała się też w ciemnych włosach.

Shakira - nowa fryzura, nowa muzyka. Czy artystka wraca do korzeni?

Shakira całkowicie zmieniła swój wizerunek. Nowa fryzura i nowa muzyka. Artystka zapowiedziała, że utwory jakie niedawno stworzyła, niebawem pojawią się w sieci.

Piosenkarka powróciła do ciemnych włosów. Mało kto pamięta ją z czasów, w których była brunetką. Swoją karierę rozpoczęła jako blondynka z burzą loków. Shakira była produktem firmy fonograficznej, która zaproponowała jej wizerunek zmysłowej jasnowłosej piosenkarki. Kochały się w niej miliony mężczyzn.

Mało kto wie też, że Shakira ma libańskie korzenie, więc ciemny kolor włosów jest dla niej naturalny. Artystka biegle porozumiewa się po arabsku, a jej teledyski i układy taneczne, uświetniające koncerty, mają w sobie elementy tańca brzucha. Orientalne geny często dają o sobie znać.

Piosenkarka przez długie lata nosiła długie blond włosy, a teraz przyszedł czas na poważne zmiany. Piękność zapowiada na swoim Instagramie nowe utwory. Wygląda na to, że będą one nieco odbiegać od charakterystycznych dla niej brzmień.

Nowa muzyka płynie w waszym kierunku - napisała Shakira.

Na zdjęciach promujących nowy projekt gwiazda ma ciemne, wysoko upięte włosy. Fryzura przypomina dalekowschodnie koki. Ubrana jest w skąpą, różową sukienkę, z modnymi piórami. Wygląda zupełnie inaczej, na pierwszy rzut oka jest nie do poznania!

Metamorfozy Shaira dokonała tuz przed finałem Super Bowl. Jej fani są podzieleni. Część zachwyca się jej nową fryzurą, ale inni ją krytykują, twierdząc, że w bondzie było jej bardziej do twarzy.

Pewnie jest to, że Jennifer Lopez, z którą Kolumbijka wystąpi na wielkim sportowym wydarzeniu może nie być zadowolona, bo Shakira zgarnie jej show.

Shakira w nowej fryzurze
Shakira w nowej fryzurze
Shakira w nowej fryzurze, nowa muzyka
Shakira w nowej fryzurze, nowa muzyka
Shakira i Gerard Pique całują się na turnieju tenisowym
Shakira i Gerard Pique całują się na turnieju tenisowym
Shakira z ukochanym- Nowy Jork 2019
Shakira z ukochanym- Nowy Jork 2019
Shakira i Gerard Piqué pozują razem
Shakira i Gerard Piqué pozują razem
Sahkira w basenie
Sahkira w basenie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także