NewsyShakira zaatakowała Gerarda Pique i oberwała rykoszetem. Riposta przyszła z nieoczekiwanej strony. Auć!

Shakira zaatakowała Gerarda Pique i oberwała rykoszetem. Riposta przyszła z nieoczekiwanej strony. Auć!

Shakira, Gerard Pique
Shakira, Gerard Pique
14.01.2023 20:00, aktualizacja: 15.01.2023 22:34

Shakira Gerard Pique poznali się na planie teledysku do piosenki Waka Waka. Ich znajomość szybko przeobraziła się w gorący romans. Choć Kolumbijka i Katalończyk nigdy nie sformalizowali związku, to doczekali się dwóch synów: dziś 9-letniego Milana i 7-letniego Sashy. Niestety, latem ubiegłego roku media obiegły fatalne informacje: związek gwiazd rozpadł się po tym, gdy piłkarz zdradził partnerkę z nieco ponad 20-letnią studentką.

Wokalistka długo ukrywała to, przez co przechodzi. Milczenie przerwała w nowym roku. Zaczęła od opublikowania mocnego oświadczenia.

Nawet jeśli nasze rany są otwarte w tym nowym roku, czas będzie chirurgiem. Nawet jeśli ktoś nas zdradził, musimy nadal ufać. Jeśli ktoś tobą pogardził, nadal wierz w siebie. Bo jest więcej dobrych ludzi niż nieprzyzwoitych. Więcej empatycznych ludzi niż obojętnych. Mniej tych, którzy odchodzą, a więcej tych, którzy pozostają po naszej stronie. Nasze łzy nie są marnotrawstwem, podlewają ziemię, gdzie narodzi się przyszłość i czynią nas bardziej ludzkimi, aby nawet po złamaniu serca, można było dalej kochać – napisała.

Kolejnym krokiem Shakiry było nagranie i wypuszczenie do sieci piosenki wymierzonej w Pique i jego kochankę. Porównała się do Ferrari, a nową dziewczynę swojego ex – do Renaulta Twinga, po czym dodała, że "wymienił Rolexa na Casio".

Jestem warta więcej niż dwie 22-latki. Wymieniłeś Ferrari na Twingo. Wymieniłeś Rolexa na Casio. Na siłowni bywasz często, ale czasem warto popracować też nad mózgiem – śpiewała Shakira.

W utworze nie zabrakło słów na temat rzekomych problemów finansowych Katalończyka.

Zostawiłeś mi teściową jako sąsiadkę. Z reporterami pod drzwiami i długiem. Myślałeś, że mnie zranisz, ale wróciłam silniejsza. Kobiety już nie płaczą, kobiety mają głos. Nie żywię urazy, powodzenia z moim zamiennikiem – kontynuowała wokalistkę.

Nieoczekiwana odpowiedź na piosenkę Shakiry

Pique, wkrótce po upublicznieniu utworu Shakiry, zamieścił na Twitterze serię emotikonek, nawiązujących do cyrku.

Później odpowiedź dla Shakiry przyszła z zupełnie nieoczekiwanej strony... hiszpański oddział Renault wrzucił do social mediów zdjęcie Renaulta Twingo, o którym śpiewała Kolumbijka, kpiarsko dodając:

Dla facetów i dziewczyn takich jak ty. Podkręć głośność!

Tutaj dowiecie się, w jaki sposób marka Casio odgryzła się Shakirze.

  • Shakira – Cannes 2022, premiera filmu Elvis
  • Pique zakończył karierę
  • Shakira na premierze filmu "Elvis" w Cannes 2022
  • Pique zakończył karierę, towarzyszyli mu synowie
  • Shakira | fot. Instagram.com/shakira
  • Shakira z synami na pustyni
  • Pique zakończył karierę
[1/7] Shakira – Cannes 2022, premiera filmu Elvis
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także